Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Piwna impreza w Ostrawie - " 7+7 ", czy ktoś wie ...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Piwna impreza w Ostrawie - " 7+7 ", czy ktoś wie ...

    lub chciałby się dowiedzieć i ewentualnie tam pojechać, na temat tej imprezy dnia 07. 07. ' 07r - taka data jest tylko jedna w roku a ja wybrałem ją z pośród licznych imprez.

    Obecnie tylko w ogloszeniach a nie przy imprezach bo nie jestem pewien czy ona się odbędzie !?

    Jest tu : www.pivovary.info zaznaczona ale oni mało wiedzą.
    Ma tam być przynajmniej 7 małych browarów, na terenie www.muzeumokd.cz ale oni nie chcą mi odpowiedzieć co i jak, w ostrawskim info tez nie wiedzą.

    Moze ktoś z Was spróbuje i będzie hit ?

    Przy okazji trzeba dodać , iz w Ostrawie otwarto ostatnio pierwszy minipivovar - Biovar , zaś piwo BON i inne są dostępne.
  • smrtan
    Senior
    • 03-2002
    • 229

    #2
    Nikt nic nie wie - czeski film... nawet portale regionalne piszą tylko o tym że będzie "siedem plus siedem" małych browarów, program kulturalny obejmie cały dzień a miejscem będzie Muzeum Górnictwa. Jutro spróbuję tam zadzwonić - może coś z nich wyciągnę...
    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

    Mój browar domowy
    Etykiety moich piw domowych

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #3
      Jeżeli masz takie możliwości to tak zrób bo na moje e-maile nie odpowiadają, nawet trudno się dodzwonić, może dopadła ich ptasia grypa ?
      Last edited by ZIOMEK2; 02-07-2007, 17:45.

      Comment

      • smrtan
        Senior
        • 03-2002
        • 229

        #4
        Za trzecim razem udało mi się dodzwonić - impreza się nie odbędzie
        Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

        W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

        Mój browar domowy
        Etykiety moich piw domowych

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          #5
          Dziękuje Tobie za wspólpracę, być może spotkamy się tam za rok ?

          Teraz jest do ustalenia chyba najlepsza piwna impreza na pograniczu polsko-slowacko- czeskim , tzn w miejscowości Nydek - www.nydek.cz , jako BIERFEST Nydek '07 !

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            I co jedziesz Ziomek? Ja robię w ten weekend.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
              I co jedziesz Ziomek? Ja robię w ten weekend.
              Jeszcze nie wiem bo mam propozycje ze slowackich minipivovarów z moczeniem pupy w geotermalnych basenach, i co mam wybrać ?

              Impreze w Nydku dam osobno, jak tylko się dowiem co tam będą lać !

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎