Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Milczańska 31 F, Tesco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gabryel
    Member
    • 11-2005
    • 54

    Szczecin, Milczańska 31 F, Tesco

    Można nabyć nieco taniej brytyjskie ejle importowane przez Johna King Polska.
    Np. Morland Hens`s Tooth 6,43 zł, za tyle samo Shepherd Neame 1698 Strong Ale, Bishop`s Finger za 5,75 zł. Nie wiem czym spowodowana jest ta obniżka. Termin ważności dwóch piw, jakie nabyłem, to grudzień 2007 i styczeń 2008. Niektóre butelki są lepkie - może regał im się przewrócił i wyprzedają to co ocalało :-).
  • pawel32
    Member
    • 04-2006
    • 52

    #2
    Tesco zaskoczyło mnie dzisiaj podwójnie, po pierwsze znalazłem Konstancin Jasy Pełny i Lekki, po drugie w cenach 4,99 zł i 4,89 zł za butelkę .
    Z ciekawostek był jeszcze Irish Beer z Kormorana za 4,07 zł.

    Comment

    • holowniap
      Junior
      • 08-2010
      • 8

      #3
      Ja też zostałem mile zaskoczony asortymentem. Znalazłem wczoraj Perłę Niepasteryzowaną ( 2,79 zł), oraz białoruskie Kult Pszenicznoje, Krynica Kłasicznaje, Krynica Ekspartnaje ( po 3,99). Były wspominane przez Poprzednika Konstanciny i niezły wybór Kormorana - m.in Wiśnia w Piwie i Miodne.

      Comment

      • holowniap
        Junior
        • 08-2010
        • 8

        #4
        Wczoraj, bedąc w Tesco zauważyłem piwa z Browaru na Jurze - Zawiercie Jasne Pełne, Miodowe, i Bursztynowe. Nadal jest dostępny browar Kormoran i Konstancin ,był też Somberos z Połczyna
        Last edited by holowniap; 20-04-2011, 21:00.

        Comment

        • baania
          Senior
          • 10-2009
          • 317

          #5
          Te piwa pojawiły się chyba we wszystkich Tesco w Polsce. Powinny być też piwa z Witnicy, przynajmniej tak podaje aktualna gazetka.
          Last edited by baania; 26-04-2011, 23:25.
          Podcast o piwie
          Podcast o piwie | Facebook

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
            Te piwa pojawiły się chyba we wszystkich Tesco w Polsce. Powinny być też piwa z Witnicy, przynajmniej tak podaje aktualna gazetka.
            W Szczecinie jest taki wybór tylko w tym sklepie, w tych mniejszych na Słonku dość okrojony i przy Duńskiej mocno okrojony, ale to nie ten temat(piszę by ktoś się nie naciął).


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎