Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mały Rynek 3, Szisza Club [Zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Mały Rynek 3, Szisza Club [Zamknięte]

    Specjalnie stosuję w nazwie spolszczoną nazwę, gdyż taka widnieje na paragonie fiskalnym.

    Dawniej w tym miejscu mieścił się lokal o nazwie Pasieka i z tego co pamiętam z zamierzchłych czasów można było się napić fajnych win. Dziś jest to lokal w wystroju orientalnym. Specjalnie pisze w wystroju, bo na całe szczęście nie trzeba zdejmować butów, a cała reszta wystarczy mi w takiej formie jak jest. Lokal wyspotowany przez Monne, a zlustrowany przeze mnie podczas krótkiej wizyty Dori w Krakowie.

    Podziemia mieszczą kilka salek, mniejszych i większych z mnóstwem puf i poduch, z głośników leci arabsko brzmiąca muzyka, można zamówić fajkę wodną i zjeść kilka arabskich przysmaków. Na nieszczęście na zwykłe menu, czy złożenie zamówienia trzeba długo czekać, a szkoda, bo jak się przyjrzeć to jedynym mankamentem mogła by być obecność Tyskiego z beki i piw KP z butelki zamiast czegoś ciekawszego.

    tutaj link do strony lokalu
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    w uzupełnieniu...

    Lokal dość drogi 7-8 zł piwo. Przekąski zaczynające się od 16-18 zł, a fajka 30 zł. Atrakcją w weekend jest występ tancerek. Pokaz, przynajmniej jak byłem jest od 23.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎