Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Irlandia, Kilkenny, 2 John's Bridge, Tynan's Bridge House Bar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • titek
    Junior
    • 03-2007
    • 12

    Irlandia, Kilkenny, 2 John's Bridge, Tynan's Bridge House Bar

    cosik o tutejszych pubach...
  • titek
    Junior
    • 03-2007
    • 12

    #2
    Po raz kolejny przyjechalem do tego pieknego miasta (Kilkenny)... a jest tutej sporo miejsc dla browarowiczow do odwiedzenia. Postaram sie opisac te, ktore najlepiej znam i gdzie regularnie uczeszczam. mam nadzieje ze bedzie to dobry drogowskaz dla tych, ktorzy po raz pierwszyodwiedzaja to miejsce

    Comment

    • titek
      Junior
      • 03-2007
      • 12

      #3
      Dobra, zacznijmy od poczatku... najlepszego Guinnessa w Kilkenny mozna sie napic w Tynan's Bgidge House Bar (tuz przy John's bridge). Nie jest to tylko moje zdanie bo i miejscowi zjadacze chleba to potwierdzaja! Inna sprawa ze jest miejsce z ktorego kiedy wyjdziemy i popatrzymy w lewo widzimy w odleglosci 500 m browar w Kilkenny (jest tu produkowany Smithiwc'si miejscowe Kilkenny). Czego chciec wiecej?!

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Każdą knajpę proszą opisywać w oddzielnym temacie nadając jej tytuł zgodny z zasadami działu.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika titek Wyświetlenie odpowiedzi
          (...)Czego chciec wiecej?!
          A no, piwa!
          Byłem w tym miasteczku, obszedłem chyba z 30 lokali i tylko w dwóch pubach można było czegoś sensownego się napić.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎