Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

11 listopada 22, Zwiąż mnie [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1302

    11 listopada 22, Zwiąż mnie [zamknięte]

    tuż obok wymienianego już w dziale 'składu butelek', na pierwszym piętrze sąsiadującej kamienicy, nazwijmy to - w podwórku, znajduje się lokal, właściwie to chyba klub, bo jest i parkiet dla drgających. ważniejsze jednak, że w barze dostępne są między innymi eksportowa łomża za sześć i pszeniczny frater za osiem. są wakacje i studenci uciekli, więc w knajpie puchy, mimo to didżej niestrudzenie puszczał miłe dla ucha kawałki...
    PS jak dałem w tytule, to miejsce jest prawdziwym zagłębiem knajpianym czy też klubowym. tuż obok siebie są: skład butelek, zwiąż mnie, saturator i nowa, największa, swieżo otwarta densownia, niezana mi z nazwy, do której tylko zajrzałem, bo przegonił mnie stamtąd hałas. piwnie niewątpliwie najlepszy jest 'skład'.
    veni, emi, bibi
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Zadaj sobie troche trudu i zapoznaj się z zasadami działu.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1302

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
      Zadaj sobie troche trudu i zapoznaj się z zasadami działu.
      zadałem sobie, owszem, i piszę o pozostałych lokalach tylko w post scriptum i nie rozwijam się zanadto na ich temat, chcąc tylko zasygnalizować atrakcyjność miejsca. jeśli moje wytłumaczenie nie jest satysfakcjonujące, pozostaje mi ubolewać. chciałem dobrze (a dobrymi chęciami...)
      veni, emi, bibi

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Ale chodziło mi o tytuł, który musiałam poprzestawiać.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Cannabee776i99
          Senior
          • 08-2009
          • 658

          #5
          Jak ktoś jest ciekaw to jest lany Baltas, nie wiem po ile, gdyż weszliśmy przed otwarciem i zostaliśmy wyproszeni.

          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak ktoś jest ciekaw to jest lany Baltas, nie wiem po ile, gdyż weszliśmy przed otwarciem i zostaliśmy wyproszeni.
            8 zł (byłby to najkrótszy post w życiu, ale wymagane minimum znaków to 5 )

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Pod względem piwnym porażka - tylko Tyskie i Lech. Sam wystrój fajny, spreje na ścianach, rozwalona kamienica. Klimat.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • tfur
                Senior
                • 05-2006
                • 1302

                #8
                pszenice - łomżyńska i kult po dychu. niestety, nie zdążyły się schłodzić. zawsze to coś do wyboru...
                aha, zamiast pszenicznej łomży dostałem miodową. jej perfumowany zapach przyprawił mnie o zawrót głowy. szczęściem, głowy nie straciłem i zażądałem wymiany. poczułem, że miodowy kurpś groźny jest.
                veni, emi, bibi

                Comment

                • lywor
                  Junior
                  • 11-2014
                  • 13

                  #9
                  Miejsce zamknięte od dłuższego czasu

                  Jak w temacie , zwiąż mnie zamknięte.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎