Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Otwock, Karczewska 23, sklep Adria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomaszekp1975
    Junior
    • 07-2007
    • 1

    Otwock, Karczewska 23, sklep Adria

    Znalazłem w swoim Otwocku sklep z dość ciekawym asortymentem : Jest Frater pszeniczny i podwójny , Piwo Żywe z browaru Amber , trochę piw germańskich np. Veltins , Kronenberg i duży wybór piw Ukraińskich ( 5,6 gatunków - głównie Obołon )
  • pierotez
    Member
    • 08-2008
    • 46

    #2
    !!! Trza sprawdzić

    Comment

    • pierotez
      Member
      • 08-2008
      • 46

      #3
      Potwierdzam!!
      Dzisiaj kupiłem Obołona Ciemne, Pszeniczne, Pszeniczne jasne, Kasztelana niepasteryzowanego, jakieś miodowe mocne.
      Są też inne Konstancin, Jabłonowo, Ukraińskie, Germańskie.
      Z chińskimi literami też widziałem

      Comment

      • pierotez
        Member
        • 08-2008
        • 46

        #4
        Był też Heban z Juranda.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pierotez Wyświetlenie odpowiedzi
          Był też Heban z Juranda.
          Uuuups...! Ortodoksi Ci nie przepuszczą...

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #6
            A ja w Otwocku mieszkałem ponad 7 lat i cały czas twierdzę, że to największa dziura pod Warszawą, o piwach to nawet nie ma co gadać !!! No chyba, że ktoś coś ostatnio sprowadził

            Comment

            • doras
              Junior
              • 02-2003
              • 10

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pierotez Wyświetlenie odpowiedzi
              Był też Heban z Juranda.
              Od kiedy Heban jest z Juranda???....a raczej do kiedy....bo od 2 lat produkowany najpierw w Czechach a obecnie w Niemczech

              Comment

              • pierotez
                Member
                • 08-2008
                • 46

                #8
                OOojejej rzeczywiście pani w sklepie mnie w błąd wprowadziła, sorki.

                .ale dzięki temu sklepowi na ostatnich baletach szło Kasztelańskie Niepasteryzowane i Żywe z Amber a nie powiedzmy Lech/Tyskie. Na Płowiecką nie zawsze po drodze a wiec tylko na potrzeby domowe. No i ten Heban zacne piwko.

                Comment

                • Rzempek
                  Member
                  • 05-2007
                  • 33

                  #9
                  No, ponad dwa lata od ostatniego wpisu.
                  Więc teraz uczciwie mogę podać że wybór piw obecnie w sklepie ADRIA jest obfity i to bardzo. Tak na oko, myslę że ze 40 różnych, mniej lub bardziej zacnych na półkach stoi. Nie wliczam całego komercyjnego shitu oczywiście. Jestem kontent że jest w Otwocku taki sklep z takim stoiskiem piwnym. Zresztą jeszcze dziś z niego skorzystam

                  Comment

                  • snieguuu
                    Member
                    • 09-2010
                    • 50

                    #10
                    Dawno już nie byłem w Adrii choć mieszkam nie tak znowu daleko.. i przeżyłem miłe zaskoczenie... w końcu są piwka z Fortuny już się zastanawiałem nad wybraniem się do któregoś PiP a tu proszę Jest komplet Smoków + Czarne Miodowe
                    w cenach od 3zł do 3,20 bodajże za Smoki.

                    Są piwka z Jagiełły, wyeksponowana cała gama Magnusów :] w tym już jest Żurawinowy
                    Nałeczowskie też chyba są.

                    Chyba wszystkie piwka z Kormorana... Irish Beer stoi wśród browarów zagranicznych

                    Sporo z Konstancina:
                    Dawne, Starodawne, Mazowieckie Niep. , Konstancin Lekki, Jasny P., Mocny i Bardzo Mocny
                    Czarny Dąb też chyba jest .. choć go nie widziałem (ale był kiedyś na pewno)

                    Są 2 kosze w piwami na ladzie w jednym są francuskie Pelforthy Blonde i Brune za 2 zł /buteleczka 250ml , były też Ambree ale chyba już zeszły, w drugim koszu Staropramen Dark Premium cena 4zł albo 4,50... (6zł przekreślone)

                    Piwka z Witnicy, czeskie, niemieckie, trochę ciężko dostępnych koncerniaków w okolicy jak Piasty czy inne OK Beery

                    I wiele innych które albo zapomniałem wymienić albo przeoczyłem
                    Jest w czym przebierać generalnie :P

                    Comment

                    • Rzempek
                      Member
                      • 05-2007
                      • 33

                      #11
                      No właśnie !
                      Miejsce nam wyszlachetniało
                      Po prostu zajebiste miejsce z dobrymi trunkami. Nie tylko piwa taki wybór. Dużo dobrych win i mocniejszych alkoholi. Tytonie, rożne bibułki, blunty, tytoń do fajek typu Sisha (nie wiem czy dobrze napisałem nazwę). Po prostu stoisko pełna profeska. I w święta czynne z reguły !!!
                      Nie, no zajebisty sklepik !

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎