Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spisska Nova Ves i okolice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Spisska Nova Ves i okolice

    Wybieram się w sierpniu na kilka dni do Nowej Wsi Spiskiej i mam pytanie, czy ktoś może w tym rejonie polecić jakieś ciekawe piwnie miejsca? Chodzi mi raczej o sklepy, knajpy i zwłaszcza browary restauracyjne. Zwiedzanie browarów przemysłowych odpada - jedziemy z dzieckiem.
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    #2
    Jeszcze chyba jesteś. Jeśli jeszcze jestes to Tobie proponuję piwko na Rynku w SNW !

    Przed Rynkiem duzy sklep Billa lub Tesco , gdzie dobrze kupisz !!!!!?

    Dużo się tam zmieniło a najlepsze knajpe stanowią :
    - "Grill bar and restaurant "! - gdzie z beczki Ci naleją: Saris, Hoegarden W., Granat Staropramen, Leffe B. i inne w cenie od 20-60 ksl - lokal dla wszystkich!
    - "Club 52 " to lokal dla twardzieli takich jak my i g. na około 20go roku życia , ale tam tylko: Corgon, Pils 1715, Velvet i inne ! !

    Wszystko kręci się obok Rynku, jak w prawdziwym europejskim serialu, ulica Zimna i Letnia to Twoje żywioły!

    Na każdym rogu znajdziesz tam Smadnego Mnicha, Saris i Kelta - ale uważaj na Romów i na 10kę oraz 12kę z kazdej marki !!! !

    Nie zapomnij o zabytkach w/g www.slovenskyraj.sk ; Lewocza ( "a w Lewoczy woda sié toczy , kiera do niej pirwa wskoczy to mnie zauroczy - hej ! "), oltarz u sw. Jakuba Mistrza Pawla ( najwiékszy taki w Europie ! ), kamienice Turzonów co to na Pszczynie tez byli i we Wroclawiu !

    Ale co tam Tobie gadac - szukaj sam a jesli Tobie malo, to daj mi znac na PW !


    Zoznam pivarni, pubov, restauracii, pizzerii na Slovensku, kde dostanete dobre pivo a jedlo. Recenzie podnikov, otvaracie hodiny, fotografie, komentare.


    a do Vrbova zagládnij z rodzinká , gdzie bez ruszania sié , napijesz sie okolo 20-tu róznych piw ! - Opisalem wczesnie - szukaj , zas na browary domowe musisz jechac chyba bardziej na poludnie ! www.pivni.info

    Czekam na Twoje PW - jedz tam , wracaj i opisuj - bo to dla ARTa biala plama !!!
    Last edited by ZIOMEK2; 30-07-2007, 19:51.

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #3
      Ja mam skromne pytanie - czy Ty znalazłeś tam swoje miejsce ?

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎