Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Chorzowska 109a, Organic Farma Zdrowia ( SCC )

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    Katowice, Chorzowska 109a, Organic Farma Zdrowia ( SCC )

    Sklep ze zdrową żywnością umiejscowiony w Silesia City Center - wejście od strony Tesco.
    Przy kasie lodówka w której można dostać ( jak podejrzewam jest to jedyne takie miejsce w Katowicach - może i na Śląsku )
    Origo Beer z browaru Jagiełło - 4,50 zł
    Ciechan Wyborne Niepasteryzowane - 3,50 zł
    Ciechan Mocne Niepasteryzowane - 3,50 zł
    Żywe z browaru Amber.
    Podobno dostawy są co piątek.

    Silesia CC powoli staje się mekką miłośników piwa .
    Po pierwsze Bierhalle , po drugie lany Tucher i wreszcie coś do domu - niepasteryzowane Ciechany.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Origo Beer z browaru Jagiełło było w lodówce. Miejsce w lodówce miały także napoje chyba na bazie herbaty robione. Ale Ciechany stały normalnie na ladzie. Jakoś nieciekawy pomysł przy piwie niepasteryzowanym.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • bogdan111
      Junior
      • 08-2007
      • 4

      #3
      sklep którego NIE POLECAM

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch Wyświetlenie odpowiedzi
      Sklep ze zdrową żywnością umiejscowiony w Silesia City Center - wejście od strony Tesco.
      Przy kasie lodówka w której można dostać ( jak podejrzewam jest to jedyne takie miejsce w Katowicach - może i na Śląsku )
      Origo Beer z browaru Jagiełło - 4,50 zł
      Ciechan Wyborne Niepasteryzowane - 3,50 zł
      Ciechan Mocne Niepasteryzowane - 3,50 zł
      Żywe z browaru Amber.
      Podobno dostawy są co piątek.

      Silesia CC powoli staje się mekką miłośników piwa .
      Po pierwsze Bierhalle , po drugie lany Tucher i wreszcie coś do domu - niepasteryzowane Ciechany.
      Ja może tak bardziej realistycznie...zapomnijcie Panowie o tym adresie!....szkoda nerw...

      Kierowany smakiem znajomego (chciałem sprawdzić zapach różnych "Ciechanów" )...odwiedziłem ów punkt 5-krotnie w okresie 5 tygodni...(liczyłem na "dostawcze: piątki ..więc zaglądałem wieczorem albo w soboty rano)....TRAGICZNE ZAOPATRZENIE....

      i szlag mnie trafił jak przy ostatniej wizycie usłyszałem od przemiłego personelu (eeeh...może dla tych uroczych Pań warto tam zaglądać chociaż ..bo innego powodu brak )....że jakiś JEDEN PAN wykupuje im całe dostawy !!....

      Ludzie!...to naprawdę XXI wiek i kapitalizm w PL ??....NIE POLECAM ...SZKODA CZASU !...

      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #4
        A dzisiaj były Ambery(Żywe i Kożlak) oraz Origo z Jagiełły.Wszystko było w lodówce.Ciechanów nie dowieziono Szkoda
        mb WOS

        Comment

        • bogdan111
          Junior
          • 08-2007
          • 4

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
          A dzisiaj były Ambery(Żywe i Kożlak) oraz Origo z Jagiełły.Wszystko było w lodówce.Ciechanów nie dowieziono Szkoda
          A jeszcze kilka dni temu (w determinacji swojej i upartości wielkiej znowu tam zaatakowałem)....Panie ze sklepu zarzekały się na wszelkie świętości, że 24.08.2007r..na 199% ...będzie duża dostawa Ciechanowa...!

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            #6
            Był Ciechanów - żona kupiła mi w piątek 24.08 ok. 18.00
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • grzes_ch
              Senior
              • 10-2003
              • 612

              #7
              Ja się dziwię Bogdanowi bo ja co jakiś czas chodzę do SCC ( mam tam oddział banku ) i zawsze wychodzę z Ciechanem.

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bogdan111 Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) przy ostatniej wizycie usłyszałem od przemiłego personelu (eeeh...może dla tych uroczych Pań warto tam zaglądać chociaż ..bo innego powodu brak )....że jakiś JEDEN PAN wykupuje im całe dostawy !!....

                Ludzie!...to naprawdę XXI wiek i kapitalizm w PL ??....NIE POLECAM ...SZKODA CZASU !...
                Nie denerwuj się koleżko! Uzupełnij profil i rozejrzyj się po naszym browarza. Potem popytaj kto z forum wykupuje Paniom cholerne całe dostawy??
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • bogdan111
                  Junior
                  • 08-2007
                  • 4

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                  Był Ciechanów - żona kupiła mi w piątek 24.08 ok. 18.00
                  hmm...no to prawdziwy CUD....dla rozjaśnienia materii dodam tylko , że dostawy z Ciechana..przyjeżdżają tylko i wyłącznie...wieczorem w piątki !

                  z tego tylko jeden wniosek : sprzedawca nie skłamał....(już Przepraszam)...jeno owa "DUżA" dostawa...wystarczyła na...hmm...3 godzinki ??

                  Grzesiu_ch! nooo....widać Ph mam (wyjątkowego !) /ale to naprawdę nie jest wczesna komuna! - wtedy tak bywało...towar po dostawie starczał na parę godzin...a kolejka za nim sterczała ...paręnaście...

                  Ciągle mam pretensje do obsługi (żeby nie było..zgłaszałem takom interpelacyjem we sklepie ! ).....przecie każdy Handlowiec...jeśli mu dany towar "schodzi"...zamawia go...5..10...100 razy więcej....bo to tylko dla niego ZYSK !....zupełnie nie kumam polityki tych na "farmie"


                  he he.....trza będzie faktycznie ustalić "winnego z browarowego foruma...zlokalizować adresa i "towarzysko" nawiedzić ...
                  P.S. w totolotka tez jakoś nie umiem wygrać...

                  Pozdrawiam

                  Comment

                  • Doodeck
                    Senior
                    • 05-2003
                    • 1612

                    #10
                    Wczoraj był dostępny Ciechan Miodowe Niefiltrowane po paskarskiej cenie 4,80
                    Dalekosiężny
                    Obserwator
                    Obiektów
                    Dynamicznie
                    Epatujących
                    Ciekawymi
                    Koncepcjami

                    Comment

                    • bogdan111
                      Junior
                      • 08-2007
                      • 4

                      #11
                      cena miodowego Ciechana...wrrr

                      jest coraz "lepiej"...bo już 4,90

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bogdan111 Wyświetlenie odpowiedzi
                        jest coraz "lepiej"...bo już 4,90
                        Cenowo zapatrzyli sie pewnie w nieodległy browar.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          Ostatnio było tam piwo "Dawne" niepasteryzowane z Konstancina za 4.60zł i kilka niemieckich piw Lammsbrau - Weisse, Dunkel i Pils - za 8.50zł.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • silvian
                            Senior
                            • 08-2008
                            • 727

                            #14
                            Byłem tam pare dni temu i usłyszałem, że ciechana nie ma i nie będzie już w tym sklepie. Zostało jakieś niemiecki paskudztwo. Swoją drogą troche przesadzali, 6,50 za miodowe :/
                            "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎