Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FCJP, czyli jak zwykle ;)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    FCJP, czyli jak zwykle ;)

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeśli nie wiesz, to się dowiedz. Dysleksja nie polega na tym, że się nie wie, więc pisze się jak się chce. Na tym polega nieuctwo.
    Sambolino a Ty sie tak dasz? ... Arcy gdzieś ty sie uchował? Ty tu jesteś po to żeby dokuczać innym, żeby poznali jaki ty jesteś życzliwy i boski czy po to by komuś wątpie ale sobie pomóc w kolekcji czy porozmawiać o piwie? Pozdrowienia dla Arcy ... Klękajcie Narody
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
    Arcy gdzieś ty sie uchował?
    W tej coraz mniejszej grupie ludzi, którzy uważają że prawidłowe posługiwanie się ojczystym językiem jest istotnym elementem kultury osobistej.

    Cieszy mnie to, że Forum Browaru jest miejscem, w którym takich osób jest całkiem sporo. Jednak nie przejmuj się, dla Ciebie też się tu miejsce znajdzie.

    PS. W wolnej chwili zastanów się nad sensem pisania o sobie jako o "rozległym".
    Last edited by arcy; 04-08-2007, 21:04.

    Comment

    • marian1920
      Senior
      • 10-2003
      • 1333

      #3
      Panowie, ten temat dotyczy kufli Sambolino a nie wywodów na tematkto jak i co pisze.
      Spokojnie, wypijcie po piwku i będzie luz Wiadomo, jak sie coś chce zamieścić to lepiej to przeczytać parę razy i błędy poprawić, natomiast jest to troszkę nieprzyjemne krytykować tak na forum za dysleksję. Nikomu by nie było miło gdyby otrzymał tutaj słowa krytyki, które nie dotyczą piwa. Także wróćmy do tematu zdrówko Sambolino, smesa i Arcy

      Comment

      • mr-perez
        † 1971-2008 Piwosz w Raju
        • 09-2005
        • 514

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
        Arcy gdzieś ty sie uchował? Ty tu jesteś po to żeby dokuczać innym
        No coś Ty . Ja nie zauważyłem .

        PS. Superowy temat, czytam z wielkim zainteresowaniem.
        RTS WIDZEW
        www.kapsle.piwko.pl

        Comment

        • smes
          Senior
          • 09-2006
          • 615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
          W tej coraz mniejszej grupie ludzi, którzy uważają że prawidłowe posługiwanie się ojczystym językiem jest istotnym elementem kultury osobistej.

          Cieszy mnie to, że Forum Browaru jest miejscem, w którym takich osób jest całkiem sporo. Jednak nie przejmuj się, dla Ciebie też się tu miejsce znajdzie.

          PS. W wolnej chwili zastanów się nad sensem pisania o sobie jako o "rozległym".
          Z tego co widze masz długie włosy ale napięcie przedmiesiączkowe wcale Cie nie usprawiedliwia bo w swoim profilu podałeś że jesteś mężczyzną. Stwierdzam zatem że z Ciebie to jest całkiem niezły kąsek. Niewiem co to za grono w którym sie obracasz ale skoro kulture osobistą stawiasz ponad życzliwość innym, to pączek świata i to z Ciebie jest niezły. Forum browaru jak widzisz jest pełne od wyluzowanych ludzi których pasją jest piwo i którzy woleli je pić na ławce w parku trzymając za pierś koleżanki kosztem szkoły która Tobie ewidentnie wali do głowy. Ja chodze na studia i naprawde gdy czytam twoje posty to przypominają mi sie wykłady z filozofii na której wykłady niechętnie chodze i za każdym razem gdy sie loguje na browar.biz śpiewam sobie "strach sie bać, je je...." w odniesieniu do twoich filozoficznych poglądów które Nam - kolekcjonerom, pseudokolekcjonerom i handlarzom piwnych akcesorii tutaj wyrażasz wytykając tym samym błędy ortograficzne czy wady piśmiennictwa.
          Apropo wolnych chwil i zastanawiania sie nad sensem pisania o sobie to nie wynajołem Cie jako mojego psychoterapeute i nie musisz mi doradzać co mam czy też co musze zrobić w czasie wolnym a tymbardziej nie karz mi nic robić bo po sposobie jakim sie wyrażasz do innych to jesteś dla mnie jak puszka z piwa które właśnie wypiłem a jutro podrzuce złomiarzom ... a niech i oni mają. Ja to życze każdemu : )
          Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Na tym forum OD ZAWSZE panuje obyczaj poprawnego wyrażania się w języku polskim. Bądź tak miły i zastosuj się do tego, a komentarze sobie daruj. Nie wiem, jakie studia robisz, ale po składni, słownictwie i ortografii widać, że na pewno nie polonistyczne.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              Smes - nikt Ci tu nic każe. To tylko sugestie. Błędy mogą się przytrafiać - w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Ale co szkodzi się odrobinę postarać?
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • smes
                Senior
                • 09-2006
                • 615

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Na tym forum OD ZAWSZE panuje obyczaj poprawnego wyrażania się w języku polskim. Bądź tak miły i zastosuj się do tego, a komentarze sobie daruj. Nie wiem, jakie studia robisz, ale po składni, słownictwie i ortografii widać, że na pewno nie polonistyczne.

                Oj zgadłeś : ) Nie chodze na studia polonistyczne a tymbardziej nie chodze na studia z pasji a komentarze do tego postu i na temat całkiem odbiegający od założonego postu rozpoczął Arcy
                Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                Comment

                • mr-perez
                  † 1971-2008 Piwosz w Raju
                  • 09-2005
                  • 514

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oj zgadłeś : ) Nie chodze na studia polonistyczne a tymbardziej nie chodze na studia z pasji a komentarze do tego postu i na temat całkiem odbiegający od założonego postu rozpoczął Arcy
                  A jak maturę zdałeś?

                  PS. To chyba dobrze, że ludzie dbają aby pisać poprawnie na tym forum. Osobiście wolę czytać posty napisane bez błędów. Jakoś oczy mniej się męczą .
                  RTS WIDZEW
                  www.kapsle.piwko.pl

                  Comment

                  • adi_999
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 425

                    #10
                    czepiacie się
                    mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                    Comment

                    • adi_999
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 425

                      #11
                      małe spostrzeżenie:
                      nie pierwszy raz widzę , że jak ktoś pojawia się świeży to trzeba GO za pisownie zjechać.
                      Chłopaki i Dziewczyny LUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Może któremuś żona nie daje?
                      mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                        nie chodze na studia z pasji
                        Tego akurat nie trudno się było domyślić. Niestety, dziś mamy takie czasy, że na studia "chodzić" może każdy.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
                          jak ktoś pojawia się świeży to trzeba GO za pisownie zjechać.
                          Nie sądzisz, że to jedyny sposób, żeby zachować poziom językowy tego forum? Jak ktoś "pisze inaczej", niech poszuka na Onecie, tam też znajdzie jakieś forum dla siebie.

                          Comment

                          • smes
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 615

                            #14
                            [QUOTE=arcy;699229]Tego akurat nie trudno się było domyślić. QUOTE]


                            Codzień twoje notowania w moich oczach rosną bo jeszcze wczoraj nie wiedziałem że taki z Ciebie bystrzak tak więc przepraszam za porównanie Ciebie do puszki z wypitego piwa. Dziś już jesteś butelką, oczywiście tą za którą można otrzymać kaucje
                            A tak pozatym jeżeli sądzisz że zagorzały biorofil który jest dyslektykiem czy robi błędy ortograficzne na forum, powinien znaleźć sobie jakieś inne to powinienem raczej odwołać to Twoje mianowanie na butelke ... Nie każdy kto jest kolekcjonerem jest taki boski i mądry jak Ty. Pije za twoje zdrowie ... 2 zwoje więcej od kury i lekcja polskiego jak sie patrzy. Mi już możesz wstawić dwóje bo tak naprawde to co piszesz z lewej mi wleci a z prawej ... odleci : )
                            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #15
                              Ot ciekawie się złożyło - miejsce emesa zajął smes.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎