Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alhambra, El Aguilla Negra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piwo
    Senior
    • 08-2001
    • 810

    Alhambra, El Aguilla Negra

    Piwo jasne - jak na butelce napis głosił tipo pilsen
    alkohol 5%,
    aromat - mocno chmielowy
    kolor - jasny żółty, dość mocno chmielone.
    Na upały jak znalazł.
    Na 4.

    Na etykiecie czarny orzeł (Aguilla Negra) - wyglądający jak faszystowska gapa.
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #2
    El Aguila Negra - pilsner produkowany przez browar Alhambra w Grenadzie. Butelka szklana 1 l .
    ekstrakt - 10,8 %
    Mocno chmielone , wyczuwalna goryczka .
    Kolor żółty , dosyć mocno gazowane , piana obfita , gęsta ale dosyć szybko opadająca pozostawiająca dosyć wyraźny ślad na sciankach .

    Bardzo dobre piwko na upalne dni , ocena 4 -
    Orzeł bardziej zbliżony do znaków azteków lub majów niż gapa niemiecka .

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #3
      ano zgadzam sie!!! dobrze schłodzone jest w sam raz na gorące hiszpańskie piaski!!! moja ocena (może to pierwsze wrażenie a to podobno jest zawsze najtrafniejsze): 4+/5- !!!
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Regent
        Senior
        • 10-2002
        • 512

        #4
        Gęsta, długo trzymająca się piana - to jedyny plus tego piwa. Smak bez fajerwerków, przeważa goryczka jak dla mnie zbyt monotonna. Im bliżej końca tym gazu coraz mniej, a i posmak staje się nieprzyjemny. Kolejne piwo do zaliczenia i nic poza tym.
        Ocena ogólna 3- .
        Attached Files
        Mniej alkoholu w piwach !!!
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          #5
          A dla mnie zupełnie dobre. Wypiłem prosto z lodówki, posmakowało. Piana wręcz wzorcowa, śliczny chmielowy aromat. Doczytałem sie tego "tipo PILSEN" więc otworzyłem sobie Pilsnera z Tych. Wiecie co? Prawie się nie różniły. Tym optymistycznym akcentem kończę
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • kishar
            Senior
            • 10-2003
            • 1691

            #6
            Ten orzeł to mi przypomina orła falangi frankistów,kolor typowy dla pilsa,dobrze wchodzi brak goryczki dosc słodowe, po otwarciu butelki zapach malo przyjemny kztałt butelki moze nie kazdemu przypaść do gustu

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              barwa złocista, średnio nagazowane,piana drobna, bardzo obfita i mocna utrzymuję się dlugi czas, zapach przyjemny słodowo chmielowy, w smaku idealne na gorące dni, gasi doskonale pragnienie, dobrze wyczuwalna goryczka. łagodne "wchodzi" bardzo szybciutko. Dla nie porządne piwko.
              Kupione w Płocku na starówce w cenie 5 zł za 1 litr
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                #8
                Jasnozłote z nędzną pianą. Pachnie słodem i koncernem (kukurydzą ). W smaku kwaskowato-gorzkawe. Dużo gazu.
                Złoto-czerwona puszka z łbem czarnego ptaszyska (aguila negra, sugerowałem się tym i myślałem, że to ciemniak... ).
                Gasi pragnienie. I tyle...

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎