Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.11.11 - Katowice, V Giełda Birofiliów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_piwosz
    Senior
    • 12-2004
    • 620

    2007.11.11 - Katowice, V Giełda Birofiliów w Spiżu

    11. 11. 2007 w Browarze Spiż odbędzie się V Giełda Birofiliów.

    Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam na tą imprezę w godzinach od 13.00 do 17.00.
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    #2
    Dlaczego tak późno ? Nie ma wolnych terminów wcześniej ?
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • jasiu_piwosz
      Senior
      • 12-2004
      • 620

      #3
      W 2006 była 19 listopada a teraz 11 to i tak wcześniej przecież

      Comment

      • miodek
        Senior
        • 10-2005
        • 177

        #4
        Moja obecność na 100%
        miodek

        Comment

        • diebels
          Senior
          • 11-2005
          • 170

          #5
          PO długiej przerwie moja obecność także obowiązkowa.

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            #6
            Nie będzie mnie tu czy tam bo bojkotuję to miejsce !

            Comment

            • jasiu_piwosz
              Senior
              • 12-2004
              • 620

              #7
              Ziomku zawitaj na giełdę a przy miodowym będziemy razem protestowac', bojkotowac' i co tam jeszcze wymyślimy po 4 lub 5 kuflu.

              Comment

              • ZIOMEK2
                Gość
                • 09-2004
                • 2523

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
                Ziomku zawitaj na giełdę a przy miodowym będziemy razem protestowac', bojkotowac' i co tam jeszcze wymyślimy po 4 lub 5 kuflu.
                a ja nie wiem czy będzie miodowe i wogóle alkohol, bo to przecież w dniu Święta Niepodleglości !? Ale zakładając że będzie, to faktycznie masz rację - będzie można z Panem Spiżem pogadać i dać mu ostatnią szanse do roku 2012 na realizację jego wielkich planów w Tychach.
                Chyba, że do tamtego czasu cosik się zmieni i przebudowa w Tychach ruszy całą parą to damy mu spokój, bo to przecież fajny gość !

                Comment

                • TBK
                  Member
                  • 07-2005
                  • 73

                  #9
                  Jasiu jakie będą prezenty,gadżety czy cuś tam ? Będzie podstawka giełdowa ze spiża ?

                  Comment

                  • Mafar
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1262

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TBK Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jasiu jakie będą prezenty,gadżety czy cuś tam ? Będzie podstawka giełdowa ze spiża ?
                    Jak nie będzie prezentów to się nie opłaca przyjeżdżać . Dla nie których są giełdy tylko po to aby coś dostać za darmo.
                    Last edited by Mafar; 27-09-2007, 14:11.
                    Polakom gratulujemy Brackiego

                    Gdy rozum śpi budzą się demony

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      A następnie sprzedac na allegro. Smutne a zarazem prawdziwe
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • marian1920
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1333

                        #12
                        giełda sama w sobie jest wydarzeniem i warto się na niej pojawić, jeśli są upominki, to jest to tylko dobra wola organizatorów...

                        Comment

                        • TBK
                          Member
                          • 07-2005
                          • 73

                          #13
                          No i mi sie dostało od największych giełdowiczów !! zapytałem pół zartem ale widać nie wszyscy chwycili. a na marginesie zycze organizatorom żeby katowicka za kilka lat była dużą giełdą międzynarodową !! Pozdrawiam

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TBK Wyświetlenie odpowiedzi
                            a na marginesie zycze organizatorom żeby katowicka za kilka lat była dużą giełdą międzynarodową !! Pozdrawiam
                            Pewnie nie będzie wtedy w Spiżu a może w Spodku, a to nie ten sam klimat.
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • jasiu_piwosz
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 620

                              #15
                              Kolego TBK ja jestem organizatorem tej Giełdy i szanowna dyrekcja tegoż lokalu.
                              Jeśli idzie o prezęty to niestety mam dla Ciebie złe wiadomości - nie ma.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎