Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Pilzno, Sady Pětatřicátníků 2, Bernard–In

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Czechy, Pilzno, Sady Pětatřicátníků 2, Bernard–In

    Bernard In, znany również jako Restaurace Thalia usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Wielkiego. Lokal oferuje pełną paletę piw z browaru Bernard z Humpolca. A więc do degustacji dostępne są: světlé 10, ležák 12, polotmavé 11, černý ležák 13, speciální světlý ležák 14 oraz kvasničove 12. Ceny od 20-28 Kc/0,5.

    Z tych które próbowałem:
    Kvasnicove należy do grupy tych gorszych kvasnicovych oferownych przez niektóre czeskie browary, nie potrafiąc oddać swieżości i specyficznego smaku charakterystycznego dla tego typu piw.
    Ciemne miało ładną drobną pianę i lekki kawowy posmak ale wersja butelkowa jest dla mnie zdecydowanie lepsza.
    Dziesiątka charakteryzowała się potężna pianą, ładnym zapachem i co najważniejsze wyraźną, mocną goryczką. Było najlepsze z tych, które spróbowałem.

    Jedzenie w średnim zakresie cenowym 80-110 Kc, ja zamówiłem sobie Ďábelská topinka s masovou směsí sypaná sýrem za 54 Kc - była wyśmienita!

    Specjalnie opisałem ten lokal bo będąc w samym Humpolcu nie znalazłem baru/restauracji gdzie byłaby możliwość degustacji wszystkich rodzajów piw miejscowego browaru.
    Attached Files
    Last edited by docent; 16-08-2007, 10:36. Powód: foto z www.restaurace-thalia.wz.cz
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎