Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zakupy w Słupsku....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chmielosz
    Junior
    • 02-2005
    • 27

    zakupy w Słupsku....

    witam,

    czy ktoś się orientuje jakie są katualnie możliwości zakupienia jakiegoś
    ciekawego piwka w sklepach w Słupsku

    do jakich sklepów najlepiej uderzyć, aby dostać coś bardziej lokalnego (np. Brok? lub
    inne które są tam do dostania)

    wybieram się tam z Gdańska dziś na weekend i jak Bozia da to wdepnę do Baru Piwnica
    na Staszica, ale oprócz tego wolałbym przywieźć dodatkowo jakiś ładuneczek

    pozdrówka
    Chmielosz
  • smrtan
    Senior
    • 03-2002
    • 229

    #2
    Rok temu chodząc po Słupsku nie kupiłem praktycznie nic. Lepsze zakupy zrobiłem w samej Ustce... Mało tego - był kłopot, żeby znaleźć restaurację (priorytetem był porządny obiad), w której możnaby się napić jakiegoś zacnego piwa. W końcu - z musu - zjadłem obiad popijając go Tyskim :|
    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

    Mój browar domowy
    Etykiety moich piw domowych

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielosz Wyświetlenie odpowiedzi
      witam,

      czy ktoś się orientuje jakie są katualnie możliwości zakupienia jakiegoś
      ciekawego piwka w sklepach w Słupsku

      do jakich sklepów najlepiej uderzyć, aby dostać coś bardziej lokalnego (np. Brok? lub
      inne które są tam do dostania)

      wybieram się tam z Gdańska dziś na weekend i jak Bozia da to wdepnę do Baru Piwnica
      na Staszica, ale oprócz tego wolałbym przywieźć dodatkowo jakiś ładuneczek

      pozdrówka
      Proponuje się najpierw zapoznać z zasadami działu Piwo Gdzie i jego poddziałów, zanim się zamieści nowy temat
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        Proponuje się najpierw zapoznać z zasadami działu Piwo Gdzie i jego poddziałów, zanim się zamieści nowy temat
        Podziwiam Twoją wytrzymałość i wytrwałość.

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
          Podziwiam Twoją wytrzymałość i wytrwałość.
          Jakoś daję radę. Nawet zastanawiam się nad stworzeniem szablonu, który by się wklejał z automatu zaraz po pojawieniu się nowego tematu
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #6
            W Słupsku widziałem Kanclerza Jasne Pełne i Kanclerza Złotego w sklepie IGA na przeciw Orlenu na ul.Garncarskiej, numeru niestety nie znam. W butelce zwrotnej ceny, o ile pamiętam 1,89zł i 1,99zł. Brok Sambor i Export w okolicach Słupska (Łeba) były dość powszechne, to myślę, że i w Słupsku będą. Royal Unibrew mocną ofensywę tam przypuściło. Często obok nich jest też Strzelec Jasne Pełne.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • zibiolot
              Senior
              • 12-2003
              • 195

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielosz Wyświetlenie odpowiedzi
              witam,

              wybieram się tam z Gdańska dziś na weekend i jak Bozia da to wdepnę do Baru Piwnica
              na Staszica,
              Zapraszam serdecznie, ale ja będę tylko do 13.00 w niedzielę, jak zdążysz pogadamy i podpowiem gdzie po piwo.

              Comment

              • Chmielosz
                Junior
                • 02-2005
                • 27

                #8
                Witam,

                Dziękuję Zibiolot za zaproszenie. Nie dotarłem niestety do Baru Piwnica Okazało się, że całą sobotę spędziłem z rodzinką na wsi pod Słupskiem a w niedzielę niestety o 12 już wsiadłem za kółko Ale nic straconego - myślę że życia starczy żeby się spiknąć kiedyś w Słupsku

                Co do ciekawszych przeżyć piwnych to oczywiście skodztowałem Kanclerza Jasne Pełne i Broka Export - reszta rodzinki raczyła się na grillu żubrem i tyskim no ale to ich wybór rzecz jasna

                Odnośnie dyscypliny tematycznej na ForumBrovarum to proszę gorąco o wybaczenie - nie miałem zamiaru się świadomie wyłamywać. Po prostu wydawało mi się że wątek 'Poszukuję miejsca' jest odpowiedni dla tego postu. Teraz po przeglądnięciu tematów wiem, że post winien był być o ile dobrze zgaduję na temacie ogólnym 'Piwo - gdzie', dobrze myślę?

                A zatem po dokonanej samokrytyce liczę na wyrozumiałość

                pozdrawiam
                Chmielosz

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Do samokrytyki też jest odpowiedni temat

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎