Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rudy, Szkolna, stacja kolei wąskotorowej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    Rudy, Szkolna, stacja kolei wąskotorowej

    Na stację w Rudach trafić łatwo, bo poprowadzą nas drogowskazy. W każdym razie obieramy kierunek Gliwice i obok kościoła skręcamy w prawo.
    Stacja czynna codziennie od godz. 10, przejazdy trasą Rudy - Paproć - Rudy też teoretycznie codziennie. W praktyce kolejka jeździ tylko w weekendy i wtedy też czynna jest stacyjna knajpka.
    W nalewakach zazwyczaj smaczny Hajduk Mocny (2,5 zł), jest też to samo piwo w butelce w tej samej cenie. Przy okazji festynów podpinają kegi z niepasteryzowanym Hajduczkiem.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #2
    Odwiedziłem wczoraj ponownie - tym razem podpięty był KEG z Raciborem. Brzydko pachnącym stęchlizną dodam. Cena - 2,50 zł. Po kilku łykach wylałem, a pani za barem pytana kiedy była czyszczona instalacja, zrobiła wieeelkie oczy.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • minos
      Member
      • 11-2006
      • 34

      #3
      Miałem dzisiaj przyjemność tam zawitać, i łyknąć sobie piwko Hajduka Mocnego ale z buteleczki. Przypomina typowy Polski dworzec PKP da się przeboleć można usiąść pod jednym z 3 parasoli - Tyskiego, Hajduka i Raciborza

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎