Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Brno, Beethovenova, Freeland

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Czechy, Brno, Beethovenova, Freeland

    knajpka z szyldem informującym o tym, że podaje się tu piwo z pivovaru Dalešice.

    niestety nie było nam dane zajrzeć - bo w niedzielę nieczynne. do sprawdzenia przez innych - lub nas w przyszłości
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Chyba niewielka strata bo nawet pivovarska dalesicka restaurace 'Zelená kočka' na Náměstí Svobody nie serwowała tego lata piwa z Dalesic tylko ze Strakonic (za pivni.info).
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Ten lokal zapewne nazywa się Freeland.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        Zelená kočka - pewnie dlatego że na Namesti Svobody takiej nie ma ze str. owej knajpki - znajduje się na Solniční 8, tj. ze dwie przecznice na północ od placu swobody
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • bastion
          PremiumUżytkownik
          • 10-2006
          • 1117

          #5
          Z Dalesic wyjechał pan sladek, co spowodowało ,że nie ma kto warzyć tam piwa.
          Jeśli więc ktoś wybiera sie do Dalesic spróbować miejscowe piwo, to się zawiedzie, bo od dłuższego czasu już go tam nie ma, i nie wiadomo kiedy zdajdą kogoś, do prowadzenia produkcji.

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bastion Wyświetlenie odpowiedzi
            Z Dalesic wyjechał pan sladek, co spowodowało ,że nie ma kto warzyć tam piwa.
            Jeśli więc ktoś wybiera sie do Dalesic spróbować miejscowe piwo, to się zawiedzie, bo od dłuższego czasu już go tam nie ma, i nie wiadomo kiedy zdajdą kogoś, do prowadzenia produkcji.
            Ani na pivovary.info ani na pivni.info nie znalazłem potwierdzenia tej informacji. Z tego co wyczytałem w tym drugim serwisie, wersja ta pojawiła się tylko jako wytłumaczenie braku dalesickiego piwa rzucone przez obługę 'Zelenej kocki'. W głowie mi się nie mieści żeby w Czechach zatrudniono piwowara, który musi dopiero uczyć się zawodu i wiąże się to z przerwaniem produkcji przez browar
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎