Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Brno, Vachova 8, Pivni Restaurant Strakonicky Dudak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Czechy, Brno, Vachova 8, Pivni Restaurant Strakonicky Dudak

    kolejne miejsce do którego nie trafiliśmy mimo wielkich chęci W sobotę zamknięte z powodów technicznych, w niedzielę nieczynne

    "opisuję" jednak to miejsce, bo w centrum chyba jedyna knajpa z piwem ze Strakonic, moze komuś się przyda.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • cinek2
    Junior
    • 12-2009
    • 15

    #2
    Restauracja poszerza swoją oferte piwną - obok Dudaka pojawił się Harrach, a konkretnie Svatecni Harrach, czyli "tradicni spodne kvaseny lezak". Pycha piwo. Po prostu.

    Comment

    • bohadar
      Junior
      • 10-2012
      • 9

      #3
      Aktualnie na pipkach Strakonicky Dudak (w trzech odmianach, prawdopodobnie: 10, 11, 12, jestem pewien środkowej skonsumowanej cyferki) i pszeniczny Harrach dla którego wybrałem się do tego lokalu (piwo wcześniej kosztowane na miejscowym festiwalu, wyjątkowo smaczne).
      Niestety, nie było dostępne podczas mojej wizyty.
      W zamian zamoczyłem wargi w jedenastce, przyzwoity w smaku jasny leżak.
      Piana nad wyraz nieśmiała, uciekła po chwilce.

      Typowy "czeski" wystrój środka, telewizor z kanałem sportowym, zestaw starszych kibiców sączycieli.

      Byłoby bardzo przyjemnie gdyby nie wyjątkowo głośna muzyka techno/pop, który zamieniła pobyt tam w mały koszmar. Zastanawiam się nad drugą szansą dla Harracha.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎