Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Blucina, Meninska 74, Restaurace Xaver

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piokl13
    Senior
    • 06-2003
    • 946

    Czechy, Blucina, Meninska 74, Restaurace Xaver

    Restauracja, w której podawane jest piwo z minipivovaru Xavier znajdującego się w tej samej miejscowości. Piwo to jasna kvasnicowa 12. Smaczna, nabiera smaku zwłaszcza po opróżnieniu kilku kufli. Cena za 0,5l to 22kc. Serwowali jeszcze 12 za Svijan za 18kc.
    Jedzenie typowo czeskie, ceny też.
    Na miejscu również hotel, ceny po 400kc od osoby, za 6 latkę zapłaciliśmy 200kc.
  • pedro4d
    Senior
    • 01-2004
    • 102

    #3
    Odwiedziłem restaurację i pivovar Xaver w minioną sobotę (13.06.). Niestety, dowiedziałem się od obsługi baru, iż browar Xaver nie warzy już piwa
    W restauracji możemy napić się wyłącznie Starobrna, Gambrinusa i Pilsnera.

    Comment

    • bastion
      PremiumUżytkownik
      • 10-2006
      • 1117

      #4
      Na blogu Pivni.info, ukazało się oświadczenie właściciela browarku Xaver w którym pisze, że restauracja Xaver a jego browarek, obecnie nie mają ze sobą nic wspólnego.
      Minibrowar działa, lecz nie dodaje swojego piwa do żadnej knajpki.
      Powodem były złe doświadczenia ze sposobem podawania i przechowywania piwa, w lokalach w których było do dostania.
      Obecnie są prowadzone rozmowy z jednym lokalem w Brnie.
      Piwo można po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem kupić na miejscu warzenia.
      Należy się wcześniej kontaktować pod nr telefonu: 608829222 .
      Pan piwowar ma obecnie inne zajęcie, ale warzy dalej piwo, jak mówi dla zabawy.

      Comment

      • heckler
        Senior
        • 09-2012
        • 1817

        #5
        Odświeżę temat. Warzy dalej, ale może niech zacznie bawić się w coś innego. Zakupiłem litrowe pety.
        Bardzo wodnista 10-ka i 12-ka w której głównym smakiem jest straszna gorycz. Oba jasne, szkoda czasu i korun.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎