Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obołoń, Desant Biła Zirka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Obołoń, Desant Biła Zirka

    Butelka 0,5 litra, alkohol 7,3 %, eks. 15,7%, kapsel firmowy Desant, piwo niefiltrowane
    Kolor - miodowy, mętny
    Piana - drobna, wysoka i trwała
    Zapach - słodowo-słodki
    Gaz - właściwy
    Smak - słodowo-słodkie, mocno słodkie, spory chmiel, wyraźna goryczka, lekka nuta miodowa
    Konkretne w smaku, treściwe i pełne. Do degustacji

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 1205 ( 731 opisane na forum ) 631 - nowe na forum (moje)
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      #3
      Nic o smaku sporo o szarżach

      W roku 2005 z browaru „Obołoń” rusza na podbój rynku kolejna marka. Jest nią desant. Składa się z 4 typów: DMB (niepasteryzowane, 4,3% alc.), Kombat (lager, 5,3% alc.), Specnaz (mocne jasne, 7,2% alc.) oraz Biała Gwiazda (mocne jasne, niefiltrowane, 7,3% alc.). Specjaliści ubierają całą linię w militarny styl. Etykietom nadano wojskowe stopnie i skojarzono z kolorami kamuflującymi: DMB – niebieski, jedna gwiazdka, Kombat – zielony, dwie gwiazdki, Specnaz – szary, trzy gwiazdki i Biała Gwiazda – khaki, wielka gwiazdka generalska.
      Slogany promujące sprzedaż to: Wypij za nas! (DMB i Kombat) Siła przewyższa wszystko! (Specnaz) i Trzymaj nowy poziom! (Biała Gwiazda).
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      • kishar
        Senior
        • 10-2003
        • 1691

        #4
        Piwo zakupione na Ukrainie w miejscowości Ustiug, zaraz za przejściem granicznym w Zosinie.
        Zapach słodowy, słodkawy.
        Barwa miodowa, jasna, lekko mętnawa.
        Piana na początku bardzo potężna, ale dość szybko opada i do końca nic nie pozostaje.
        Smak jest dość ciekawy, dominują słodowe posmaki, słodkawe, w tle delikatnie chmielowe posmaki, piwo jest dość ciężkawe, czuć te 15,7% ekstraktu.
        Na pewno warto to piwo spróbować i od czasu do czasu wypić, choć mi osobiście smakowało średnio to znaczy bez rewelacji.

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #5
          No i jeszcze skład piwa: woda. słód jęczmienny jasny, coś czego nie zrozumiałem "maltoza patoka", aromatyzowany ekstrakt słodu pszenicznego (koncentrat 1.2), curacao, kolejna rzecz nie zrozumiała "wino aromat", chmiel, drożdże, i ekstrakt kolendry (koriandry).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎