Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sławutycz, Ice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Sławutycz, Ice

    Butelka biała z tłoczeniamu 0,5 litra, alkohol 5 %,eks.11%, kapsel tymbarkowy
    Kolor - jasnozłocisty, klarowny
    Piana - drobna, wysoka, trwała
    Zapach - lekko słodowy
    Gaz - okey
    Smak - lekko słodowy, delikatnie słodkie, lekki chmiel i goryczka,
    Wypiłem bez zachwytu

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 1229 ( 749 opisane na forum ) 649 - nowe na forum (moje)
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • funky83
      Senior
      • 07-2009
      • 136

      #3
      Kolor: jasny bardzo, cienki. Gdzie jest 12% ekstraktu?
      Zapach: Po otwarciu butelki uderza zapach topionego serka Hochland z szynką, który po kilku minutach ustępuje niewyraźnemu zapachowi słodowemu
      Smak: Dziwny, niezbyt smaczny. Nie zauważam zjawiska z napisu na butelce pt lodowyj efekt. Można się jednak doszukać jakichś piwnych akcentów.
      Piana: Całkiem spora, oblepiająca szkło, redukująca się do podziurawionego kożucha

      Ehhh, kupiłęm bo lubię cukierki Ice z nadzieją, że coś w tym piwie będzie z tego smaku, a tu cóż delikatnie mówiąc nic ciekawegoooo, no może poza zapachem serka hochland tuż po otwarciu w moim egzemplażu

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12171

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi

        Ehhh, kupiłęm bo lubię cukierki Ice z nadzieją, że coś w tym piwie będzie z tego smakuegoooo
        nazw "ice" odnosi się do procesu produkcji (przynajmniej powinna), a nie smaku cukierków

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎