Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

św. Krzyża 15, Nic nowego [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    św. Krzyża 15, Nic nowego [zamknięte]

    W czasie poszukiwań z Marcinem lokalu patrykowego przechodziliśmy obok, ale nie dane nam było zawitać do niego na irlandzkie piwko ze względu na tlumy jakie byly w środku. Dopiero teraz, gdy zabrakło Smoczej (a wcześniej Tuchera) i lista lokali z ciekawyszym piwem skurczyła się drastycznie wraz z forumową, łączoną ekipą krakowsko-pomorsko-cieszyńską zawitaliśmy do tego dość ekskluzywnie wyglądającego lokalu.
    Początek był niezły - można płacić kartą, mają Guinnessa, Strongbow (7/15 zł za pół pinty/pintę) oraz butelkowego Paulanera (10 zł za but. 0.5 litrową) - nowa barmaneczka widać, że wiedziała jak nalać pszenicę. Potem gorzej - gostek nalał wsio jednym ruchem do szklanki Franciskanera i wtrynił cytrynkę.
    Można coś zjeść i obejrzeć na dużym telebimie mecze (akurat leciał mecz naszych "złotek").
    Ubikacja schludna, osobna dla pań i panów (choć wejście jedno).
    adres strony WWW.
    Last edited by e-prezes; 27-09-2007, 20:55.
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    #2
    Kolejne pokłosie podwyżek czynszów.Choć piwnie może jakiś cudów nie było (Guinness, Strongbow,GŻ) to naprawdę sympatycznie tam było posiedzieć na słoneczku wczesną wiosną lub ciepłym letnim wieczorem...Impreza pożegnalna odbyła się na ubiegłym weekendzie.
    Temat do zamknięcia.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • maciekgalicja
      Junior
      • 11-2012
      • 18

      #3
      Byłem raz, tylko z uwagi że mój serdeczny kolega tam pracował, nie mogę nic więcej powiedzieć oprócz tego że było to całkiem sympatyczne miejsce.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎