Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prośba filmowa - Siódma pieczęć

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    Prośba filmowa - Siódma pieczęć

    Od pewnego czasu bezskutecznie poszukuje plakatu z filmu "Siódma pieczęć" Ingmara Bergmana przedstawiajacego rycerza Antoniusa Blocka grającego ze Śmiercią w szachy nad brzegiem morza. Chodzi o ten kadr. Nie mam jednak pewności czy takowy plakat wogóle istnieje, więc poszukuje również owego kadru w dużej rozdzielczości pozwalającego na samodzielne wydrukowanie plakatu.

    Czy ktos byłby w stanie mi pomóc?
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
    Od pewnego czasu bezskutecznie poszukuje plakatu z filmu "Siódma pieczęć" Ingmara Bergmana przedstawiajacego rycerza Antoniusa Blocka grającego ze Śmiercią w szachy nad brzegiem morza. Chodzi o ten kadr. Nie mam jednak pewności czy takowy plakat wogóle istnieje, więc poszukuje również owego kadru w dużej rozdzielczości pozwalającego na samodzielne wydrukowanie plakatu.

    Czy ktos byłby w stanie mi pomóc?
    Bardzo ciekawa scena. Nie znałem jej wcześniej.
    Takowy plakat istnieje.
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #3
      Byłem niedawno na "Siódmej pieczęci" w Iluzjonie. Może tam zapytaj?

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2867

        #4
        Najbardziej interesował by mnie plakat z samym owym kadrem ewentualnie napisami ale bez większej ilości wstawek. O tym, że ogólnie plakaty z tego filmu istnieją to wiem ale nie wiem gdzie je dostać.

        Dzięki za info o Iluzjonie postaram się sprawdzić.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2867

          #5
          Dowiedziałem się, że dystrybutor nie wydał żadne go plakatu z tego filmu . Ponawiam sięc prośbę o wyżej wymieniony kadr w wysokiej roździelczości. Jesli ktoś posiada ten film na DVD to może by zrzucił gdzieś do sieci?
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • Stasiek
            Senior
            • 02-2007
            • 608

            #6
            Obawiam się, że zrzut z DVD będzie miał zbyt małą rozdzielczość żeby z tego wydrukować plakat.
            Standardowe dvd to 720×576 lub 720×480, a więc nie da to nawet pół MP.
            Wydrukować z tego można 10x15cm. Ew. A4 jak będziesz oglądał z pewnej odległości...

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2867

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
              Obawiam się, że zrzut z DVD będzie miał zbyt małą rozdzielczość żeby z tego wydrukować plakat.
              Standardowe dvd to 720×576 lub 720×480, a więc nie da to nawet pół MP.
              Wydrukować z tego można 10x15cm. Ew. A4 jak będziesz oglądał z pewnej odległości...
              A masz jakis inny pomysł? Widze, że trochę lepiej się w tym orientujesz .
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • Stasiek
                Senior
                • 02-2007
                • 608

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                A masz jakis inny pomysł?
                Nie za bardzo.
                Plik musi mieć odpowiednią rozdzielczość, żeby dało się to oglądać po wydrukowaniu.
                Powiedz jeszcze jak duży chciałbyś mieć ten plakat?
                Zalecana minimalna rozdzielczość dla wydruku 30x40 to jakieś 3,5MP.
                Plakaty do tego filmu znalazlem tutaj i tutaj, a tutaj kadry z filmu.
                Największy z plakatów z w/w stron ma rozdzielczość 2387x1768 (czyli ok 4MP) i tu już by spróbować zrobić 30x40. Ale niestety nie jest to kadr którego szukasz.
                Może ściagnij sobie stąd plik, wydrukuj na zwykłej drukarce na pełnej A4 i zobaczysz czy Cię jakość zadowoli. Jeśli nie przestraszysz się "pixelozy", to możesz spróbować zrobić większy wydruk.

                A może napisz do oficjalnego dystrybutora w Szwecji? Może mają pliki w dużej rozdzielczości?
                Albo może mają plakat?

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎