Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiatrówki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    Wiatrówki

    Jako, że właśnie znalazłem nowy sposób na marnowanie czasu i pieniędzy , jestem ciekaw czy ktoś jeszcze sobie rekreacyjnie lubi od czasu do czasu postrzelać z substytutu broni.
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.
  • Andrewbrw
    Senior
    • 03-2004
    • 932

    #2
    ma sie rozumieć!
    lubimy sobie postrzelać z bratem na wsi
    ale modelu broni nie pamiętam wiem tylko, że rosyjska i do zabawy jest w sam raz

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #3
      Kiedyś miałem ostrą zajawkę na wiatrówkę. Kupiłem sobie najtańszą Magnuma za 99zł gwintowaną kaliber 4,5mm. Z początku byłem nieco zawiedziony ale gdy wykalibrowałem lunetę zaczeła się dobra jazda. Razem z kolegą chodzilismy na pobliskie łąki polować na żyrafy i wielbłądy. Szybko jednak mi się znudziło i opchnąłem sprzęt na allegro.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        #4
        Ja zanabyłem w promocji TM Militaria Croman'a 3576. Rewolwer z lufą gwintowaną na śrut 4,5m diabolo i BB. Świetna sprawa, kosztował całe 199pln co jak za kawał celnego żelastwa na CO2 wydaje mi się przystępną ceną. I świetna rzecz, że mechanizmy działają jak w prawdziwym rewolwerze. Teraz staram się zarazić tym Adelę
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • Maidenowiec
          Senior
          • 07-2004
          • 2287

          #5
          Tak coś mi nie pasowało, 4,5 mm rzecz jasna
          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

          Thou shallt not spilleth thy beer!

          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

          Comment

          • Seler_32
            Senior
            • 04-2003
            • 444

            #6
            Zawsze mnie zastanawiało, czy na naszym rynku dostępne są wiatrówki-repliki HK P7...
            Sam bym sobie postrzelał
            Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

            Nie wierzę abstynentom.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Na urodzinach kumpla miałem okazję się pobawić taką nieco lepsiejszą (podobno ok. 1000 pln). Zabawa przednia, zwłaszcza po kilku piwach
              Last edited by e-prezes; 06-10-2007, 19:37.

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                #8
                Muszę zorganizować trochę puszek po piwie , jak na razie strzelałem tylko do tarczy. Ale zabawa jest na prawdę wciągająca.
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #9
                  Myśmy strzelali do puszek (w miarę zabawy ich przybywało) a potem do muszli ślimaków, ale to już był hardcore, bo nikt nie był już w stanie trafić nawet w puszkę

                  Comment

                  • zAjkA
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1089

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                    Muszę zorganizować trochę puszek po piwie , jak na razie strzelałem tylko do tarczy.
                    Proponuję zapolować na "Żubra"
                    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      #11
                      Posiadam od kilku lat wspomnianą wyżej Magnum. Często i gęsto jej używam. Puszka nie daje takich efektów jak roztrzaskana butelka (tylko później ciężko po takiej zabawie posprzątać po sobie).
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • barthez
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 367

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Puszka nie daje takich efektów jak roztrzaskana butelka
                        Zapewne - widowiskowość jest nie do porównania, ale czy butelka swobodnie rozpadnie się przy strzale z wiatrówki
                        Ja pamiętam, że kiedyś strzelaliśmy (co prawda była to krótka wiatrówka produkcji jeszcze PRL) do róznych puszek - m.in. takich od konserw -
                        i od stalowych zdarzały się niebezpieczne i nieprzyjemne rykoszety.
                        Chociaż kiedyś z innego egzemplarza, dużo nowocześniejszej i długiej wiatrówki przestrzeliliśmy nawet stalowe wiadro i to na wylot przez 2 warstwy.
                        Pewnie szkło inaczej się zachowuje - nie wiem, bo nie próbowałem.
                        Tak czy inaczej wiatrówka to wciągająca zabawa, jeśli ma się tylko trochę miejsca -
                        - niewielki ogródek, ustronne podwórko.
                        Wasze zdrowie

                        Comment

                        • peter007
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 2820

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika barthez Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zapewne - widowiskowość jest nie do porównania, ale czy butelka swobodnie rozpadnie się przy strzale z wiatrówki
                          No jasne. Trzeba tylko trafić w środek, bo przy trafieniu niecentralnym śrut najzwyczajniej ześlizgnie się po butelce
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            #14
                            Wystrzeliłem dzisiaj jakieś kolejne 300 śruciń i zdecydowanie jest to świetna zabawa. Poczekam, aż przyjdzie zamówienie z lepszym jakościowo śrutem i już do końca zgram przyrządy celownicze, bo czuję, że może być jeszcze lepiej.
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #15
                              Zakładasz Śrutodzieja?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎