Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oszukany na Allegro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Oszukany na Allegro

    Nie wiem czy to miejsce na takie sprawy ale sprobuje.
    Bardzo chetnie sprzedaje i Kupowalem na Allegro ale niestety musze stwierdzic ze sie bardzo zawiodlem bo coraz wiecej tam Oszustow i Cwaniakow.
    Zakupilem kilka Zeczy tz Nowosci Kapsli Polskich i juz po raz kkorys nic nie otrzymalem.
    Nie chodui mi o tych 100 Zlotych ale o reguly iZasady.
    Moj post zamieszczam po rozmowie z kilkoma Kolekcjonerami w Polsce i wlasnie oni mi doradzili podanie do publicznej wiadomosci danych nieuczciwych Osobnikow a podobno juz sa oni znani z tych praktyk.
    Pisalem rowniez do Allegro ale bez skutku i Ci radza mi podac sprawe na Policje co w moich oczach jest Smieszne
    Podajac te wiadomosci na Browarze Biz uwazam ze To lepiej poskutkuje
    Na poczatek najbardziej mnie irytujace Postacie

    Dane kontaktowe Kontrahenta
    Sprzedający: Dingusiek101
    Adam K*********
    ***********
    32-825 Borzęcin
    małopolskie
    Polska
    dingus101@interia.pl
    661******

    Dane kontaktowe Kontrahenta
    Sprzedający: piwosz23air
    Sebastian T*****
    ********* **************
    32-800 Brzesko
    małopolskie
    Polska
    piwosz23air@interia.pl
    661******

    I w zasadzie musze powiedziec ze chyba te dwie osoby bardzo ze soba wspolpracuja bo otrzymywalem wiadomosci od jednego z nich piszacy w immieniu tego innego.

    A wiec kto zna tych Osobnikow niech sie wypowie albo podaje inne przyklady
    Last edited by ART; 11-11-2007, 10:12. Powód: usunięto dane osobowe na prośbę jednej z zainteresowanych osób
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    #2
    piwosz21air to już chyba 6 z koleji nick na allegro. Poprzednie były stopniowo usuwane właśnie ze względu na oszustwa. Występował napewno jako sebus21air oraz sebek21air.
    Gdyby życie miało sens, piwo byłoby 2x tańsze

    Zasada zasadności zasadniczo jest uzasadniona...

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
      Pisalem rowniez do Allegro ale bez skutku i Ci radza mi podac sprawe na Policje co w moich oczach jest Smieszne
      Uważam, że zdecydowanie powinneś to zgłosić na Policję, to jest najlepszy sposób na oszustów i skuteczny, wykrywalność tych przestępstw jest bardzo duża a i dowody są najczęściej mocne i nie wiem co jest śmiesznego w radzie udzielonej przez Allegro od ścigania jest policja a sadze że Allegro ze swojej strony też zareaguję.

      Comment

      • danio_145
        Senior
        • 02-2005
        • 723

        #4
        No i zapomniałem o jeszcze jednym. Z tego co słyszałem mama 21air'a pracuje w Can Packu w Brzesku. Stąd ma kapsle, na których robi przekręty. Idąc tym tropem łatwo byłoby go namierzyć.
        Gdyby życie miało sens, piwo byłoby 2x tańsze

        Zasada zasadności zasadniczo jest uzasadniona...

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
          Uważam, że zdecydowanie powinneś to zgłosić na Policję, to jest najlepszy sposób na oszustów i skuteczny, wykrywalność tych przestępstw jest bardzo duża a i dowody są najczęściej mocne i nie wiem co jest śmiesznego w radzie udzielonej przez Allegro od ścigania jest policja a sadze że Allegro ze swojej strony też zareaguję.


          Zapomniales chyba o tym ze mieszkam poza Granicami Polski i Allegro o tym tez wie.
          Allegro nic nie zaraagowalo i mi nie pomogli w tych przypadkach a jedynie wysylaja Maile zeby im odpowiedziec czy jestem zadowolony z Obslugi Allegro
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
            No i zapomniałem o jeszcze jednym. Z tego co słyszałem mama 21air'a pracuje w Can Packu w Brzesku. Stąd ma kapsle, na których robi przekręty. Idąc tym tropem łatwo byłoby go namierzyć.

            Moze w tym cos jest prawdy bo zwracalem sie w tej sprawie do Can Packu i mi nawet na moj E-Mail nie odpisali
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • kishar
              Senior
              • 10-2003
              • 1691

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
              Zapomniales chyba o tym ze mieszkam poza Granicami Polski i Allegro o tym tez wie.
              Allegro nic nie zaraagowalo i mi nie pomogli w tych przypadkach a jedynie wysylaja Maile zeby im odpowiedziec czy jestem zadowolony z Obslugi Allegro
              Nie zapomniałem o tym, ale zawiadomić Policję możesz pisemnie (tak będzie najprościej), poprzez Polska ambasadę/konsulat lub też złożyć zawiadomienie do niemieckiej policji.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                No i zapomniałem o jeszcze jednym. Z tego co słyszałem mama 21air'a pracuje w Can Packu w Brzesku. Stąd ma kapsle, na których robi przekręty. Idąc tym tropem łatwo byłoby go namierzyć.
                A po co go namierzać?
                Jego dane Andi podał w pierwszym poście.
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • dzidek1960
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1548

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zwróćcie uwagę na numery tel. Wygląda to jak by zakupiono numery na kartę z jednej serii, a więc równocześnie. Nie zdziwiłbym się gdyby należały do jednej osoby.
                  Last edited by ART; 12-11-2007, 14:02. Powód: usunieto nr tel. na prośbę jedego z właścicieli
                  "Ma jednak kraj polski napój warzony
                  z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                  piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                  do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                  mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                  wybornym smakiem"
                  Jan Długosz, Historie Piwne
                  Moja strona www w początkowym okresie budowy

                  Comment

                  • mr-perez
                    † 1971-2008 Piwosz w Raju
                    • 09-2005
                    • 514

                    #10
                    Sebek23air, patryk23air, sebus23air, piwosz23air... to tylko niektóre z jego nicków na Allegro. Często blokowano mu konto. Kilku kapslarzy skarżyło się na tego typa, że ma problemy z wysyłką. Osobiście omijałem go szerokim łukiem i nigdy nie połasiłem się na jego kapsle. Oszustów trzeba eliminować, Andi nie odpuszczaj.

                    Tu jest temat o tym cwanym gapie
                    RTS WIDZEW
                    www.kapsle.piwko.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Kompletnie nie kumam, dlaczego gość w każdej ksywce umieszcza 23air. Oszust z ambicjami, lubi dawać autografy?

                      Comment

                      • mr-perez
                        † 1971-2008 Piwosz w Raju
                        • 09-2005
                        • 514

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kompletnie nie kumam, dlaczego gość w każdej ksywce umieszcza 23air. Oszust z ambicjami, lubi dawać autografy?
                        Może z założenia nie chciał oszukiwać, tylko jakoś tak wyszło . Poza tym, jak mu blokowali konto i zmieniał nick to dzięki charakterystycznej końcówce "23air" można było łatwo trafić do ulubionego i sprawdzonego sprzedawcy z dobrym towarem. Sporo tego chłopak pogonił, to się później pogubił z wysyłkami. Tak sobie myślę .
                        RTS WIDZEW
                        www.kapsle.piwko.pl

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4994

                          #13
                          Ta sprawa ma jeszcze jeden aspekt.
                          Otóż ten ktoś sprzedaje kapsle, które jego mamusia wynosi z fabryki (kradnie).
                          Wszyscy od dawna o tym wiedzieli i mimo to kupowali kradziony towar.
                          Pozostawię to bez komentarza.
                          5400 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • Andi
                            Senior
                            • 07-2001
                            • 1915

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ta sprawa ma jeszcze jeden aspekt.
                            Otóż ten ktoś sprzedaje kapsle, które jego mamusia wynosi z fabryki (kradnie).
                            Wszyscy od dawna o tym wiedzieli i mimo to kupowali kradziony towar.
                            Pozostawię to bez komentarza.
                            Ja tego nie wiedzialem a czy kradnie czy tez nie to inna sprawa.
                            Znam wielu sprzedawcow na Ebay ktorzy maja dostep do Fabryk Kapsli i po prostru je sprzedaja i nikt im nie zarzuca ze cos Kradna.
                            Otrzymanie z Fabryki Kapslidla Kolekcjonera jest prawie nierealne a niektore fabryki same wystawiaja je na EBAY bo maja dosc odpisywania na kazdy Mail.
                            Sam myslalem ze tak wlasnie jest z Com Pack bo ostatnio bardzo duzo reklamowych Kapsli i nietylko pojawialo sie na EBAY i Allegro i wyslalem do nich E-Maila ze ich przedstawiciel albo pracownik nie wysyla Zakupionych i Zaplaconych Kapsli.
                            W E-Mailu do Con Pacu poruszylem kilka Spraw zwiazanych z Kapslami,Allegro,Nieuczciwymi Sprzedawcami itd itp ale nawet nie otrzymalem potwierdzenia odbioru Poczty i pomimo ze minely juz 2.3 Miesiece jest Cisza od Can-Pack
                            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                            http://www.andreas-kronkorken.de

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎