Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Napiłbym się, a nie mogę...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    Napiłbym się, a nie mogę...

    Dobra, skoro zaliczam swój powrót na łono tegoż forum, to należało się spodziewać jakiegoś tematu egzystencjalnego.

    Tym razem jednak tylko temat do marudzenia będzie.

    Po fali zachwytów nad życiem przez pryzmat ciekawej pracy, nadeszła jesień... Wczoraj spotkanie z jedną osobą => odwołane, umawiam się z drugą => odwołane, umawiam się z trzecią... Chyba nie muszę kończyć! A akurat wczoraj mój mózg stwierdził, że to nie jest dobry dzień na picie w samotności.
    Dzisiaj kolejny sajgon w robocie, w trakcie spożywania pierwszego posiłku 3 telefony, do tego inspekcja "góry", no nic tylko jak się napić! A tu dzwoni kolejna osoba, że dwudniową imprezę odwołuje...

    Mam spiżarnię i lodówkę pełną alkoholu, mam ochotę się napić, a jutro rano muszę wstać i chuchać prezesowi-abstynentowi, który rozstrzygnie o mojej przyszłości, więc nie mogę ani kropli alkoholu...

    To tyle mojego marudzenia.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • sergioP
    • 09-2005
    • 1261

    #2
    Wspieramy Cię...
    Wspieramy Cię...

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel Wyświetlenie odpowiedzi
    Mam spiżarnię i lodówkę pełną alkoholu, mam ochotę się napić, a jutro rano muszę wstać i chuchać prezesowi-abstynentowi, który rozstrzygnie o mojej przyszłości, więc nie mogę ani kropli alkoholu...
    Alkoholu nie ruszaj. Piwa się napij
    - Wiesz Luciu, co ci powiem?
    - ???
    - ...napiłbym się piwa.

    ------------------------------------------
    Dzień dobry panu.
    Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
      Wspieramy Cię...
      Wspieramy Cię...
      Lubię ten skecz. Właśnie się wśród nich widzę i słyszę te głosy - od razu lepiej!

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
      Alkoholu nie ruszaj. Piwa się napij
      Kurka, sęk w tym, że raczej tym razem na jednym by się nie skończyło... A poza tym nic do żołądka mi od śniadania nie trafiło...

      Nic to! Położę się na czczo spać i oby do weekendu!
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • zAjkA
        Senior
        • 12-2004
        • 1089

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel Wyświetlenie odpowiedzi
        Mam spiżarnię i lodówkę pełną alkoholu, mam ochotę się napić, a jutro rano muszę wstać ...
        Znam to uczucie bardzo dobrze. Często się zdarza że mam ochotę się napić ale niemogę gdyż albo muszę rano wstać i gdzieś podjechać samochodem albo muszę udeżyć do szkoły. Podczas gdy znajomi siedzą przy piwie w pubie i bawią się w najlepsze ja zapewne wtedy śpię i niepozostaje mi nic innego jak o tym nie myśleć.
        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Mnie to się nawet jednego piwa nie chce napić. A lodówka pusta nie jest...
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
            gdy znajomi siedzą przy piwie w pubie i bawią się w najlepsze ja zapewne wtedy śpię i niepozostaje mi nic innego jak o tym nie myśleć.
            Znajomi siedzą przy piwie, kiedy ja pracuję (zresztą śpią też wtedy kiedy ja pracuję). Nic tylko zrzędzić mi pozostaje...

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
            Mnie to się nawet jednego piwa nie chce napić. A lodówka pusta nie jest...
            Mi też ostatnio się nie chce, ale w tym tygodniu jest fatalnie - dziś mam noc idealną do zalania się w trupa.
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              to zalewaj trupa zdrówko, ja dziś muszę.
              Last edited by e-prezes; 11-10-2007, 19:49.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎