Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie wiem jaki dać temat ;)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sybillenort
    Junior
    • 10-2007
    • 8

    nie wiem jaki dać temat ;)

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Molke Wyświetlenie odpowiedzi
    Przepraszam nie chce byc uszczypliwy ale prosibym o umieszczanie w tym temacie WYPOWIEDZI ZWIAZANYCH z dzialalnoscia browaru HAASEGO bo w tym watku NIE CHODZI o inny np.MIESZCZANSKI .

    Jesli kogos interesuje BROWAR MIESZCZANSKI to bardzo go PROSZE o zalozenie nowego tematu a nie o montowanie sie w temat BROWARU HAASE bo robi sie jeden wielki galimatias.
    Od piwa glowa sie kiwa...
    Nic dziwnego, czym kto wojuje od tego i ginie..."Jak sobie (piwa) nawarzysz tak i sie wyspisz" dlatego galimatias tu postal na tej stronie, bowiem dziedzina zainteresowan tutaj glownie piwna, nie fakktograficzna,jak i ta partia niegdys piwna w polskim sejmie byla,piwa zamierzala namieszac (galimatias, raz szla w lewo, raz w prawo, krokoiem chwiejnym, a kufle tej partii juz historyczne do omowienia w oddzielnym dziale historia www.browar.biz
    P.S.a ten ich Kwachu tez sobie piwa namieszal ostatnio, galimatias jeden, on tez historia niechlubna. Na zdrowie!
  • Molke
    Member
    • 09-2007
    • 62

    #2
    Dobra. Ładnie napisane za co Brawa ale wybacz nie o tym jest ten temat.

    Nie wiem czy jest to robione przez Ciebie złośliwie czy też masz takie poczucie humoru ale przypominam iż mimo tego że owe forum jest forum piwnym to nie na darmo są wyznaczone działy oraz poszczególne wątki związane z indywidualnymi zainteresowaniami piwnymi.

    Interesuje Cię sklecanie miłych treści politycznych to tez jest na to miejsce ale napewno nie tutaj , interesuje cie browar mieszczański załuż nowy wątek a ułatwisz życie innym (tym ktorzy w tej chwili albo za jakis czas beda szukali informacji na ten temat i latwiej znajda) a tm samym twoj watek bedzie latwiejszy do znalezienia dla tych co chcą coś napisać.

    Swoja dyspute na temat PPP zachowaj dla siebie albo zaluz ja tam gdzie trzeba o co PROSZE CIE poraz kolejny ale do Ciebie chyba nie dochodzi

    Wiec PROSZE powstrzymaj sie

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Ale, na marginesie, kolega Molke ma rację, bo kolega Sybillenort nie tylko nie na temat, ale i bez sensu. A jest to dział branżowy, więc warto zadbać o jakość. Na pisanie głupot jest cały, wielki dział "Przy piwie".

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎