Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.12.08 - Poznań, I Ogólnopolska Zimowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    2007.12.08 - Poznań, I Ogólnopolska Zimowa Giełda Birofiliów

    Witam serdecznie!

    Jako organizator tegorocznej poznańskiej Ogólnopolskiej Zimowej Giełdy Birofiliów pragnę gorąco zaprosić Was wszystkich drodzy Koledzy i Koleżanki na naszą grudniową imprezę. Po kilkunastu latach przerwy, reaktywowana giełda poznańska, wraca do łask w jeszcze lepszym wydaniu! Mam nadzieję, że stanie się dobrze rozpoznawalną imprezą cykliczną, o której będzie się jeszcze mówiło nie jedno i wcale nie tak źle!

    Zgodnie z założeniami giełda odbędzie się 8 grudnia w sobotę w Klubie Osiedlowym KRĄG przy ulicy Dmowskiego 37 w Poznaniu (dzielnica Grunwald-Łazarz). Mapka dojazdowa z PKP: >>> TUTAJ <<< W sprawie zniżek kolejowych proszę o kontakt mailowy bądź też telefoniczny - zniżki będą do odebrania na trzech najbliższych giełdach tj. w Tychach, Radomiu i Katowicach a także rozsyłane pocztą (proszę o kontakt osoby zainteresowane).

    Startujemy o godzinie 8:00
    Wstęp 5zł (w cenie wejściówki piwo i poczęstunek).

    Osoby poszukujące niedrogiego noclegu (zarówno pojedynczego jak i grupowego) proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Poznań dysponuje solidnym zapleczem noclegowym więc nie będzie problemu z ulokowaniem wszystkich chętnych na czas trwania imprezy.

    W trakcie spotkania przewidujemy wykonanie pamiątkowego grupowego zdjęcia wszystkich uczestników, z możliwością jego późniejszego wykupienia pod koniec imprezy (cena zdjęcia formatu A4 to tylko 2,99zł).

    Skrócony program imprezy:

    08:00 - Rejestracja uczestników spotkania
    09:00 - Oficjalne otwarcie OZGB, Poznań 2007
    09:30 - Wykonanie wspólnego zdjęcia pamiątkowego
    10:00 - Poczęstunek (piwo i ciepły posiłek)
    11:00 - Loteria rzeczowa i konkursy z nagrodami
    13:00 - Oficjalne zamknięcie poznańskiej OZGB

    W trakcie całego spotkania oczywiśćie wielkie giełdowanie i wymiany kolekcjonerskie.


    Serdecznie zapraszam Wszystkich do udziału w naszym spotkaniu!
    Pytania? Sugestie? Wątpliwości?

    Skorzystaj z poniższego forum albo skontaktuj się ze mną osobiście.

    z piwnymi pozdrowieniami,
    Tomasz Piekarski

    tel. 880 853 333
    grothesk@gazeta.pl
    Attached Files
  • dzidek1960
    Senior
    • 01-2003
    • 1548

    #2
    Skoro jest już oficjalna wiadomość o giełdzie to mam takie oficjalne zapytanie
    Rejestracja uczestników jest od godziny 8.00, czy to oznacza że lokal też będzie otwarty od tej godziny czy też może już wcześniej np. od 7,00?
    "Ma jednak kraj polski napój warzony
    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
    wybornym smakiem"
    Jan Długosz, Historie Piwne
    Moja strona www w początkowym okresie budowy

    Comment

    • Jaroslav
      Senior
      • 10-2005
      • 967

      #3
      A jaki (czy wogóle) browar podjął się sponsoringu imprezy?

      Comment

      • molpiwny
        Senior
        • 04-2004
        • 118

        #4
        Skoro proponują piwo i posiłek to ktoś to piwo będzie lał ?!!! tak myślę....

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          może się uda że będziem
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • tom_a_hawk
            • 01-2004
            • 34

            #6
            Nareszcie w Poznaniu

            Tomek,
            serdeczne gratulacje. to naprawdę wielki sukces !
            Nareszcie nie trzeba będzie nigdzie wyjeżdżać na giełdę
            Proszę wszystkich o poinformowanie znajomych birofilów.
            Szkoda byłoby gdyby z powodu małej frekwencji sponsorzy
            zrazili się do tej imprezy.
            Jestem przekonany, że wszystko się uda, trzymam kciuki.
            Zdrówko !

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tom_a_hawk Wyświetlenie odpowiedzi
              Tomek,
              serdeczne gratulacje. to naprawdę wielki sukces !
              Nareszcie nie trzeba będzie nigdzie wyjeżdżać na giełdę
              Proszę wszystkich o poinformowanie znajomych birofilów.
              Szkoda byłoby gdyby z powodu małej frekwencji sponsorzy
              zrazili się do tej imprezy.
              Jestem przekonany, że wszystko się uda, trzymam kciuki.
              Zdrówko !
              Dokładnie, trzeba giełdę rozreklamować zwłaszcza poza forum.
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Kruca, coś by trzeba było wykombinować. Wszystko od pracy zależy ale chętnie bym zawitał.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Skoro jest już oficjalna wiadomość o giełdzie to mam takie oficjalne zapytanie
                  Rejestracja uczestników jest od godziny 8.00, czy to oznacza że lokal też będzie otwarty od tej godziny czy też może już wcześniej np. od 7,00?
                  Najprawdopodobniej "wpuszczenie" uczestników nastąpi na godzinę wcześniej, mogę tylko obiecać, że nikt nie zmarznie rano w oczekiwaniu na giełdę, no chyba, że przyjedzie o 4 rano wtedy co najwyżej termosem z herbatą służę...

                  Panie Dzidek, rzut beretem z Leszna a się jeszcze zastanawiasz czy przyjechać?

                  Zdrówko,
                  Tomek

                  Comment

                  • Grothesk
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 811

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav Wyświetlenie odpowiedzi
                    A jaki (czy wogóle) browar podjął się sponsoringu imprezy?
                    W tej sprawie JESZCZE negocjuję, nie zapominajmy, że do imprezy prawie dwa miesiące. Daję słowo, że jeśli wszystko będzie jasne (jak piwo) to stosowna oficjalna informacja się pojawi.


                    z piwnymi pozdrowieniami,
                    Grothesk

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika molpiwny Wyświetlenie odpowiedzi
                      Skoro proponują piwo i posiłek to ktoś to piwo będzie lał ?!!! tak myślę....
                      Piwo będzie lała jakaś sierotka zatrudniona specjalnie do tego celu albo ostatecznie ktoś z Organizatorów Piwo i posiłek będzie, ale to z inicjatywy i funduszy samych organizatorów a nie, na chwilę obecną, sponsora - browaru. Mam nadzieję, że lubicie niepasteryzowanego Bartka... ale psst!


                      pozdrawiam,
                      Grothesk

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #12
                        Chętnie bym przybył na pierwszą giełdę, ale planowo jestem w robocie (a że się pierniczy nie wiadomo co i jak i czy będę miał wogóle możliwość).
                        Powodzenia Grothesk.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tom_a_hawk Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tomek,
                          serdeczne gratulacje. to naprawdę wielki sukces !
                          Nareszcie nie trzeba będzie nigdzie wyjeżdżać na giełdę
                          Proszę wszystkich o poinformowanie znajomych birofilów.
                          Szkoda byłoby gdyby z powodu małej frekwencji sponsorzy
                          zrazili się do tej imprezy.
                          Jestem przekonany, że wszystko się uda, trzymam kciuki.
                          Zdrówko !

                          Czy sukces hmmm... Powiedzmy, że pogratulujesz mi osobiście w grudniu gdy stojąc obaj przed wejściem zobaczymy setkę ludzi z całej Polski - wtedy będzie to niewątpliwie sukces Jak to mówi stare powiedzenie, nie chwalmy dnia przed zachodem Słońca, aczkolwiek jestem spokojnej myśli co do giełdy - może dlatego, że jestem organizatorem?

                          Co do rozreklamowania imprezy jestem jak najbardziej za a nawet przeciw, na najbliższych trzech giełdach, tj. w Tychach, Radomiu i Katowicach rozdam ulotki a także zniżki kolejowe dla chętnych. Jeśli macie taką możliwość powiedzcie swoim znajomym kolekcjonerom i smakoszom o naszej poznańskiej imprezie - każdy jest mile widziany!


                          Zdrówko!
                          Tomek

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dokładnie, trzeba giełdę rozreklamować zwłaszcza poza forum.
                            Z faktu, że nie siedzę namiętnie w etykietach to miałbym prośbę do kolegów kolekcjonerów - specy od etykiet, aby powiadomili swoich nie-internetowych znajomych o spotkaniu - to samo tyczyłoby się pozostałych "branż" jak kapsle, otwieracze, szkło itp. Ja ze swojej strony mogę powiadomić dodatkowo waflarzy, których znam z wielu giełd a wiem, że na swój sposób stronią od komputera. Mam nadzieję, że odpowiednią famę o imprezie zrobią ulotki rozdane na trzech najbliższych giełdach i że w pewnym sensie to wystarczy aby frekwencja dopisała!



                            Tomek

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kruca, coś by trzeba było wykombinować. Wszystko od pracy zależy ale chętnie bym zawitał.
                              Hanysy, Zagłębioki i Gorole mile widziani w krainie Pyr!
                              Pamiętajcie, że w Tychach do odebrania są zniżki kolejowe...
                              Będzie mi miło gdy zawita do Poznania chociaż jedna ekipa ze Śląska!


                              z piwnymi pozdrowieniami,
                              T.Piekarski

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎