Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Malborska 51, Piotr i Paweł (Park Handlowy Targówek)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zAjkA
    Senior
    • 12-2004
    • 1089

    Warszawa, Malborska 51, Piotr i Paweł (Park Handlowy Targówek)

    Zauważyłem na półkach:

    Kasztelan Niespasteryzowane;
    Batory;
    Ciechan NP Mocny i Wyborny, Miodowe, Pszeniczne;
    Plum;
    Złote Lwy i jak wiadomo doskonały przegląd piw zagranicznych.
    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    #2
    Ciekawym czy we wszystkich PiPach jest taki sam asortyment piwny bo lada moment otwierają takowy market pod moim domem.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #3
      W dużej mierze jest on podobny, aczkolwiek każdy sklep ma pewien zakres samodzielności, zwłaszcza jeśli jest to sklep franczyzowy.

      Comment

      • zAjkA
        Senior
        • 12-2004
        • 1089

        #4
        Pojawiło się Złote z Gaba. Cena 2,19
        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

        Comment

        • uziac
          Member
          • 02-2006
          • 34

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski Wyświetlenie odpowiedzi
          Ciekawym czy we wszystkich PiPach jest taki sam asortyment piwny bo lada moment otwierają takowy market pod moim domem.
          Np w BlueCity jest przegląd piw z grudziądza czego nie ma na Malborskiej. Z kolei w Blue City nie uświadczysz Złotych Lwów.

          Mam nadzieję że lokalny tarchomiński połączy asostyment powyższych

          Comment

          • banaszek
            SłabyUżytkownik
            • 02-2005
            • 617

            #6
            Dzisiaj nabyłem Lech Pils, butelka za 2,19 PLN. Ciekawe, cena sugerowana 2,39 PLN, na rachunku jest mniej. Właśnie spijam. Niezłe Dobre

            Coś za coś - zniknął Ciechan (Pszeniczne, Miodowe i oba legery: mocny i "ten mniej mocny"). Z Barkasów jedynie Mocny. Nadal jest Łomża Export, Bielkówko w postaci Złotych Lwów, Koźlaka i Żywego, Gab w postaci Stouta i Kamasutry, Namysłów Zamkowe i Zamkowe Mocne.


            Comment

            • zAjkA
              Senior
              • 12-2004
              • 1089

              #7
              Pojawił się porter z Ciechanowa w cenie 3,59 za 0,33l. Widziałem równiez 2 skrzynki Lecha Pilsa.
              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

              Comment

              • zAjkA
                Senior
                • 12-2004
                • 1089

                #8
                Z tego co wiem od Pana Kaczorowskiego własciciela browaru wystawiają się oni raz w miesiącu równiez w C.H Targówek właśnie obok PiP. Ostatnio nie odbywało się to zbyt regularnie gdyż Koreb ze swoimi produktami wystawiał się w Belgii. Z czasem ma się to jednak zmienić i mają zagościć tu na stałe. Jak będzie zobaczymy.
                Last edited by zAjkA; 06-07-2008, 23:23.
                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  Warszawa, Malborska 51, Piotr i Paweł (C. H. Targówek)

                  Noteckie jasne (2,19) i noteckie ciemne (2,25) teraz w dobrych cenach. Ale ogólnie schodzą w dół, wybór poza Noteckim to Ciechany i Amber. Zagranica też coraz słabiej.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • zAjkA
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1089

                    #10
                    Zgadzam się. Również zauważyłem że schodza na psy.
                    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                    Comment

                    • krzychal1
                      Senior
                      • 12-2008
                      • 236

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Noteckie jasne (2,19) i noteckie ciemne (2,25) teraz w dobrych cenach. Ale ogólnie schodzą w dół, wybór poza Noteckim to Ciechany i Amber. Zagranica też coraz słabiej.
                      Noteckie jasne podrożało na 2.39, natomiast ciemne na 2.49. Czy to wynik wzrostu popytu na nie w "pip"-ie? A może browar podniósł ceny? Chyba ,że przedstawiciele naszych koncernów wywierają nacisk na sklep? Daje to już cenę ok. 3.60 za 1/2l butelkę czarnkowa, a przypomnę ,że w "pip"-ie nie ma możliwości zwrotu kaucji tak jak jest np. w realach( i tam porówując, cena dotychczas noteckiego wynosiła 1.49).

                      Comment

                      • Tapir
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 730

                        #12
                        Noteckie Ciemne i Jasne po 1.89!
                        są Ciechany: Wyborny, Mocny, Pszeniczny i Miodowy w przyzwoitych cenach, Stouta nie widziałem
                        są Złote Lwy, jest Amberowy Koźlak
                        jest kilka pozycji Fortuny: Czarne, Czarne Miodowe, Smoki (czarny, czerwony, złoty, srebrny) w przyzwoitych cenach, okolice 2.30
                        jest Lech Pils za 2.39, w Wawie tylko tutaj udalo mi sie go namierzyc
                        za to np. piwa z browaru Krajan są w PiP w choryh cenach (5.20 vs 3.50 w nocnym osiedlowym):confused
                        malo Czech, z Ukrainy jest Obolon (ceny lekko powyzej 4zl) i Lwiwskie 1715 za 3.10 ale przeterminowane co ciekawe nalepka polskiego dystrybutora mowi co innego nie ryzykowalem
                        Spory przeglad piw z zachodu niestety czesto w zaporowych cenach

                        Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony, wyszedlem z wypchanym plecakiem
                        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                        Comment

                        • krzychal1
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 236

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
                          Noteckie Ciemne i Jasne po 1.89!



                          Dzięki za info , odwiedziłem, sprawdziłem i się zaopatrzyłem.
                          Last edited by ART; 24-10-2009, 18:08. Powód: cyt.

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4568

                            #14
                            Tak, też byłem w szoku że za 1,89 zł i jasne i ciemne Noteckie, a to przecież cena z butelką. W PiP nie przyjmują ale ja zwracam gdzie indziej i wychodzi cena 1,54 prawie jak w firmowym sklepie w Czarnkowie. Oby się utrzymała jak najdłużej. A jeszcze tydzień temu było odpowiednio po 2,29 i 2,39!

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2294

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                              (...) W PiP nie przyjmują ale ja zwracam gdzie indziej i wychodzi cena 1,54 prawie jak w firmowym sklepie w Czarnkowie (...)
                              Interes życia

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎