Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Darłówko, Słowiańska 3, Karczma Śpiewających Kucharzy i Kelnerów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Darłówko, Słowiańska 3, Karczma Śpiewających Kucharzy i Kelnerów

    Duży lokal usytuowany między parkiem a wałem, przy wyjściu na plażę. Lokal należy do hotelu Plaza, znajdującego się po drugiej stronie alejki. W hotelu znajduje się zaplecze gastronomiczne karczmy oraz toalety. Cały lokal to jeden wielki „drewniany ogródek”. Mnóstwo dużych ław i przeróżnych stolików. Można również usiąść przy jednym z dwóch barów. Albo w centrum ogródka, albo przy alejce, nie wchodząc nawet na teren lokalu. Jak nazwa wskazuje w karczmie śpiewają kucharze i kelnerzy. Wykonują z różnym powodzeniem światowe i krajowe przeboje. Fajny lokal, ale…. obsługa często jest arogancka i traktuje klienta z góry (chociaż super miła też się zdarza). Jedynym piwem, dla którego warto tam zajrzeć jest Czarnków Eire Noteckie. Niestety 8zł/0,5l.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Lokal jeszcze nieczynny, ale nastąpi to lada dzień, wszystko już niemal gotowe. Nie wiem, czy będzie Czarnków. Nalewaków multum, ale na żadnym nie zauważyłem nic ciekawego - same g*** koncerny.
    Last edited by Pendragon; 25-06-2009, 22:47.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎