Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Łukasińskiego 116, sklep sieci Piotr i Paweł

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawel32
    Member
    • 04-2006
    • 52

    Szczecin, Łukasińskiego 116, sklep sieci Piotr i Paweł

    Sklep wczoraj otwarty. Dostępne są: Żywe z Ambera, Stout z Gab-a, Starovar w puszce i butelce, Brewer Export, poza tym dość duży wybór piw zagranicznych i masówka. Widziałem też kilka zestawów piwo + szklanka. Cena Zywego chyba 3,69 zł, nie za rewelacyjna, ale mam nadzieję, że to piwo nie zniknie z naszego miasta, gdzie wyboru nie ma żadnego.
  • pawel32
    Member
    • 04-2006
    • 52

    #2
    Poza Żywym, dostępne są Złote lwy i Koźlak z Ambera 3,79 zł/0,5 l.

    Comment

    • rotmistrz
      Senior
      • 06-2005
      • 469

      #3
      Szczecin, Łukasińskiego Piotr i Paweł

      Będąc służbowo w tamtej części Szczecina dowiedziałem się o otworzeni sllepu sieci Piotr i Paweł ( za salonem Bety).Udałem się tam i pierwsze kroki do działu z piwem. Podzielony na "polskie koncerniaki" Kampania Piwowarska i prawie cały asortymet Lecha i Tyskiego, Calsberg: Bosmany, Okocim, Heineken: Żywiec, Warka. pożniej drobny stojak gdzie były piwa belgiskie, hiszpańskie, litewskie, ukraińskie, czeskie, niemieckie. Będzie on częściej odwiedzany, jeżeli asortyment piw zagranicznych zostanie na tym samym poziomie.

      Comment

      • ARTHUR
        Senior
        • 07-2004
        • 2338

        #4
        Dokładnie proszę o opis,gdzie dokładnie jest ten sklep.

        Sa tam piwa zachodnie też.

        Comment

        • rotmistrz
          Senior
          • 06-2005
          • 469

          #5
          Byłem tam samochodem nr posesji to chyba 110 jest pareset metrów za salonem Bety w kierunku Mierzyna.

          Comment

          • ARTHUR
            Senior
            • 07-2004
            • 2338

            #6
            Dzięki może jutro jak mi sie uda to tam wpadne.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Last edited by Pogoniarz; 22-02-2008, 20:53.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • Gabryel
                Member
                • 11-2005
                • 54

                #8
                Koniec świata! Grudziądz do kupienia w Szczecinie! Jest Kujawskie Żywe Niepasteryzowane (2,29 zł - chyba, termin 30.04.2008) i Gotyckie Krzepkie (4,49 zł). Ceny jak to w PiP, ale jest! Stoją na najniższej półce, obok Ambera.

                Comment

                • Hmel
                  Member
                  • 07-2008
                  • 43

                  #9
                  Szczecin, Łukasińskiego 116, sklep sieci Piotr i Paweł

                  Witam,

                  Proponuję w miarę regularnie odwiedzać PiP na Łukasińskiego. Wczoraj poza wsponianymi niepasteryzowanymi piwkami z Grudziądza widziałem także takie cuda jak:
                  - Irlandzkie (zielone) z Krajana,
                  - Stout z GABa
                  - Złote Lwy z Ambera

                  Do tego mnóstwo rarytasów z zagranicy z belgijskim piwkiem Kwak na czele ;-))
                  Jestem pod dużym wrażeniem - PiP to browarniana wyspa szczęśliwości na piwnym zadupiu szczecińskim.

                  Zdrawim,

                  Hmel
                  Miałem iść na wojnę - poszedłem na piwo

                  Comment

                  • mbedz
                    Junior
                    • 06-2008
                    • 25

                    #10
                    byłem - zobaczyłem - kupiłem

                    podobnego wyboru w innym sklepie w Sznie nie znalazłem, a i ceny nie najgorsze (biorąc pod uwagę quasi-monopolistyczną obecnie pozycję tego sklepu co do wielu piw), bo Kożlak z Ambera tańszy o 50 gr od tego z reala.

                    Comment

                    • unkel
                      Senior
                      • 08-2008
                      • 244

                      #11
                      Jezu jakie straszliwe zadupie. Nie wiem co kierowało ludźmi, którzy postanowili tam zbudować supermarket Koniec, końców jakoś tam dotarliśmy.
                      Jeśli chodzi o piwa to gały mi z orbit wyleciały. Przy wejściu Noteckie ale to już w sumie norma w województwie. Cała masa piw belgijskich i brytyjskich. Z Polski było Irlandzkie Mocne i Zielone z Krajana, Stout z GABa, Żywe, Koźlak, Złote Lwy, Grand Imperial Porter z Ambera. Poza tym calutki jeden regał wyłożony Zlatopramenami i reszta ogólnie dostępnych w Piotrze i Pawle piw. Z zestawów rzucił mi się w oczy:
                      Delirium Tremens 2*(niepamiętamjakaobjętość)+ kielich
                      Delirium Tremens 4*j.w. + kielich
                      Pięknie zapakowany zestaw belgijskiego piwa (nie pomne nazwy) we wspaniałą drewnianą skrzynkę Ceny od 100 do 200zl

                      Comment

                      • HubertJ
                        Senior
                        • 05-2007
                        • 188

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jezu jakie straszliwe zadupie. Nie wiem co kierowało ludźmi, którzy postanowili tam zbudować supermarket Koniec, końców jakoś tam dotarliśmy.
                        Jeśli chodzi o piwa to gały mi z orbit wyleciały. Przy wejściu Noteckie ale to już w sumie norma w województwie.
                        A ja byłem w szoku. Byłem tam pierwszy raz. Przy wejściu uprzejma pani podaje do spróbowania kieliszek z noteckim. Kupiłem 6-pak z 6ma podkładkami i zapalniczką gratis. Ostatnio Czarnków jest coraz bardziej popularny. No i dobrze

                        Comment

                        • Gabryel
                          Member
                          • 11-2005
                          • 54

                          #13
                          Podczas dzisiejszej wizyty zastałem silną reprezentację Fortuny: Smoki (Srebrny, Złoty, Czerwony i Czarny) za jedyne 2,49 zł oraz Czarne i Czarne Miodowe po 2,99 zł. Nie zauważyłem Komesa, ale tak też jest pięknie:-).

                          Comment

                          • TCT
                            Senior
                            • 04-2007
                            • 135

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gabryel Wyświetlenie odpowiedzi
                            Podczas dzisiejszej wizyty zastałem silną reprezentację Fortuny: Smoki (Srebrny, Złoty, Czerwony i Czarny) za jedyne 2,49 zł oraz Czarne i Czarne Miodowe po 2,99 zł. Nie zauważyłem Komesa, ale tak też jest pięknie:-).
                            Świat się kończy, Fortunka w Szczecinie Piotr i Paweł urasta do najlepiej zaopatrzonego sklepu w Szczecinie..
                            "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
                            art. 86 Konstytucji RP

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gabryel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Podczas dzisiejszej wizyty zastałem silną reprezentację Fortuny: Smoki (Srebrny, Złoty, Czerwony i Czarny) za jedyne 2,49 zł oraz Czarne i Czarne Miodowe po 2,99 zł. Nie zauważyłem Komesa, ale tak też jest pięknie:-).
                              Super wiadomość ,a zauważyłeś w jakiej wersji jest Noteckie?(czy w ogóle było)


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎