Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce & Racibórz, sklepy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • k_k_s
    Senior
    • 02-2005
    • 193

    Głubczyce & Racibórz, sklepy

    Niedługo wybieram się w tą część Śląska. Korzystając z okazji chciałbym skompletować sobie Racibórz i Głubczyce, stąd pytanie czy przy tych browarach są sklepy, a jeśli nie to gdzie można trafić jak najwięcej piw z owych browarów.
    Wysłałem do nich maile z tymi pytaniami, niestety olano mnie
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    #2
    Racibórz nie ma sklepu firmowego. Natomiast tuż obok na dziedzińcu zamku działała w okresie letnim knajpka jakby firmowa, gdzie można było kupić np. Twierdzowe nieosiągalne gdzie indziej. IMO wszystko zależy od tego czy będziesz posiadał własny transport. Jeśli tak, to jedż prosto to Auchana, jest przy drodze na Rybnik. Tam raciborskie piwo jest w świetnych cenach. Poza tym jest tam naprawdę dobry wybór piw zagranicznych. Jeśli nie masz własnego transporu, to mniej więcej na przeciwko kościola przy wjeździe do centrum od Gliwic, już po przejechaniu kanału i Odry, jest blaszak Społem, gdzie mają podstawowy wybór Raciborza (Racibory, Hajduki, Bizon, Pils i Mocne z Zamku,). Warto również zatankować do jakiejś butli Hajduczka Niefiltrowanego albo w samym Raciborzu (pizzernia Hajduczek) albo przy stacji kolejki wąskotorowej w Rudach (trzeba skręcić przy kościele).
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • k_k_s
      Senior
      • 02-2005
      • 193

      #3
      Dzięki, za info - Auchan zaliczę na pewno, bo zrozumiałem że tam wybór większy niż w blaszaku.

      Nadal poproszę o odpowiedź w sprawie Głubczyc

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎