Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relaxpol-gdzie kupić butelkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    Relaxpol-gdzie kupić butelkowe

    Przez ostatni weekend przebywałem w Krakowie,popijałem w kilku mi znanych miejscach beczkowe Smocze Głowy i w jednym jasne Pils i Mocne.Niestety do Warszawki nie udało mi się przywieźć nic!W szerokim centrum Krakowa nie można kupić butelkowego z Relaxpolu!Miałem 2-3 sklepy gdzie zawsze było,teraz byłem chyba w dwudziestu i nic!Kochane Krakusy pomóżcie!Na pewno macie swoje miejsca gdzie wasze piwo kupujecie.Następnym razem może nie będę wracał z pustym plecakiem.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    W okolicach centrum widywałem Relakspol w A&S przy Poczcie Głównej (Grodzkie Mocne) i czasem w sklepach Baryłeczka/Świat Piwa (Szlacheckie Mocne) oraz musowo na Miodowej (Krakowiak + coś z dolniaków). Hutnicze można dostać w paru punktach w Hucie. Koło mnie na 29 listopada 75 (Grodzkie Mocne) oraz na Zielińskiej (Bazyl i Szlacheckie Mocne). Któregoś Bacę (chyba Pils) ma także sklep Łokietek na Kobierzyńskiej. Butelkowe i to szeroki wybór miał też lokal Pils-Grill-Bar.
    Last edited by e-prezes; 05-11-2007, 11:44.

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Tylko tyle doprecyzuję, że w Lewiatanie Łokietek Bacowy Full jest nadal (w okolicy są jeszcze 2 Lewiatany z tym Piwem). Na Wielopolu w Świecie Piwa niedawno mieli Szlacheckie Mocne, a na Modowej był Krakowiak i Bazyl. Prawie na pewno w Łagiewnikach na pętli w knajpce w budce coś mają (ceny wyższe, bo to knajpka).
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Dodalbym jeszcze "Wstąp" na ul. Kącik, w którym to sklepiku oprócz wyrobów Jagiełły i Bonera, zaopatrywałem się w Excellent Mocne z Relakspola. Na Miodowej był też Bazyl. Przy okazji pozdrawiam ekipę z Szynku
        Last edited by Pendragon; 05-11-2007, 23:38.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Excellent Mocne z Relakspola
          Rozglądałem się za tym piwem już od dawna i myślałem, ze wypadłao z obiegu. Na Kąciku musiało się niedawno pojawić, bo go tam nie było.
          Dzięki i też pozdrawiam
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Hutnicze: os. Kazimierzowskie 30 i os. Ogrodowe 7 to najpewniejsze miejsca poza sklepikiem przy pętli w Łagiewnikach.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎