Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo z Łaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wil
    Member
    • 03-2007
    • 32

    Piwo z Łaska

    W środę 07.11 będę miał okazję być w Bełchatowie. Jeśli ktoś wie gdzie w okolicy lub w Łasku jest dostępne piwo z browaru Koreb z Łaska proszę o wiadomość.
    W browarze nie potrafią podać żadnych adresów a na miejscu można kupić do godz. 15; prawdopodobnie nie zdążę.
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    #2
    Kiedyś w browarze skierowano mnie do jednego ze sklepów spożywczych przy łaskim rynku (nie znam adresu, ale była to północna ściana rynku). Było to jakieś rok temu, Koreb rozprowadzał wówczas swoje piwo do większości spożywczaków w mieście. Nie wiem jak to wygląda obecnie.
    Blog: Piwna Brytania

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Uprzejmie donoszę, że piwo z ŁASKA nie istnieje, może być co najwyżej piwo z ŁASKU.
      W zasadzie odradzam, ale ŁASKAwie przekonajcie się sami...
      Ja kupowałem w zeszłym roku pełny asortyment Browaru KOREB na osiedlu w Łasku, na które wjeżdża się odbijając w prawo z trasy Łódź-Wrocław, jadąc do Łodzi. Prosty pawilonik osiedlowy, oczywiście flagowe lodówy KP, GŻ i CO, ale przy samej podłodze stały skrzyneczki z Koreba. W sklepie sensacja, że ktoś o to pyta, a potem uszczęśliwiony kupuje...
      Jak będziesz w ludzkich godzinach w Łasku, wal do browaru, powinni się ucieszyć.

      Comment

      • sergioP
        • 09-2005
        • 1261

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Uprzejmie donoszę, że piwo z ŁASKA nie istnieje, może być co najwyżej piwo z ŁASKU.
        Ale się czepiasz...

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wil Wyświetlenie odpowiedzi
        Piwo z Łaska
        ale

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wil Wyświetlenie odpowiedzi
        w okolicy lub w Łasku
        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
        - ???
        - ...napiłbym się piwa.

        ------------------------------------------
        Dzień dobry panu.
        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎