Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Skłodowskiej 26, Peron 2

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hippie_killer
    Junior
    • 12-2007
    • 11

    Lublin, Skłodowskiej 26, Peron 2

    samo miejsce mało interesujące, ale przyzwoity wybór zagranicznych piw butelkowych. ceny bardzo studenckie.
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    A może coś więcej na temat tych piw? Jakie to są piwa?
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • hippie_killer
      Junior
      • 12-2007
      • 11

      #3
      wszystkich nie wymieniam, bo nie mam pamięci absolutnej. heban, faustus, warssteiner, veltins, nie pamiętam dalej. ogólnie piwa, które po dodaniu marży nie kosztują więcej niż sześć zeta, w peronie można spotkać. najlepiej się przejść.

      Comment

      • oluss
        Junior
        • 09-2007
        • 4

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hippie_killer Wyświetlenie odpowiedzi
        samo miejsce mało interesujące, ale przyzwoity wybór zagranicznych piw butelkowych. ceny bardzo studenckie.
        miejsce mało interesujące.....????hmm...może i tak.Ale tylko dla osób ,które nie czują klimatu,lub wpadną na jedno szybkie Tyskie lub Lecha i pójdą na diskoteke.

        Przemili właściciele,nawet jak nie znasz ludzi,to możesz siąść przy barze i luźno pogadać przy bardzo dużym wyborze piw butelkowych z KP, również obecna jest GŻ, Kujawskie niepasteryzowane, Heban, Faustus,Koźlak z Ambera oraz: dwa rodzaje Zlatopramena, ukraiński Porter,Magnat, Obołon Aksamitne i Pszeniczny, Warsteiner, Budwaiser 1795, Zlaty Bażant, Smadny Mnich i Kelt. Ceny od 4,50 do 6 zł. Z lanych piw cały czas dostępna jest Perła chmielowa(zawsze dobra i zdrowa) za 3,50 oraz Tyskie gronie za 4 zł. Na ścianach mnóstwo gadżetów związanych z piwem, za barem,na półkach wyeksponowany jest dosyć spory zbiór otwieraczy piwnych. Do tego wszystkiego serwowana jest fajna muzyka która dopełnia klimatu.
        PS. We wrześniu byłam na spotkaniu przed giełdowym w tym pubie -goście i kolekcjonerzy z Polski i nie tylko z Polski byli bardzo zadowoleni i zapowiedzieli się na następny raz w tym samym miejscu.
        Na zdrowie

        Comment

        • hippie_killer
          Junior
          • 12-2007
          • 11

          #5
          ok, nie jest najgorzej, ale nikt mi nie wmówi, że to jakaś rewelacja. na pewno wygląda to wszystko lepiej niż przed remontem. a co do obsługi... ok, właściciel jak najbardziej spoko, ale kiedyś byłem tam ze znajomym a przy barze siedział nawalony pomagier. żal było słuchać człowieka, a potem stał się dość agresywny. pewnie każdemu się zdarza, ale trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy, bo zrażają do miejsca.
          a co do wyboru piw, to przecież pisałem, że teraz chyba największy i najbardziej wszechstronny.

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oluss Wyświetlenie odpowiedzi
            .. możesz siąść przy barze i luźno pogadać przy bardzo dużym wyborze piw butelkowych z KP...
            jakieś nowości są ?
            Last edited by anteks; 27-12-2007, 13:26.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #7
              Obecnie ciekawych piw butelkowych jest o wiele mniej niż wymieniał to oluss. W cenach od 5 do 6,5 pln. Jako że nie było to coś czego bym nie spotkał chociażby w 'Po godzinach' skosztowałem laną Perłę za 3,5 pln. Nie powtórzę już tego, smak koncernówy jest naprawdę irytujący. Sam lokal jest dość mały i zadymienie daje się we znaki. Otwarte dopiero od późnego popołudnia (przynajmniej w sobotę). Mają bilard.
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • oluss
                Junior
                • 09-2007
                • 4

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                ...niż wymieniał to oluss...

                jestem dziewczyną
                może teraz już aż tylu piw butelkowych nie ma aczkolwiek w czasie kiedy to pisałam były.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oluss Wyświetlenie odpowiedzi
                  jestem dziewczyną
                  No faktycznie, przepraszam. Zbiła mnie z tropu szczegółowość przedstawienia piwnej oferty lokalu, rzecz u dziewczyn rzadko spotykana
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oluss Wyświetlenie odpowiedzi
                    jestem dziewczyną
                    (....)
                    Czy to jest powód do złości?!
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • oluss
                      Junior
                      • 09-2007
                      • 4

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czy to jest powód do złości?!
                      tak,bo jest to nie pierwsze miejsce gdzie mylą mnie z facetem.po jakimś czasie staje się irytujące.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        To zamiast się denerwować przemyśl to i zmień nick. Albo po prostu przestań się tym irytować

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          Monotematycznie stwierdzę - trzymać się tematu proszę.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4312

                            #14
                            Odświeżam temat. Lokal co prawda bez podanych godzin otwarcia, wystrój "zwykły", a z nalewaka Perła, ale za to z butelek dałoby się coś wybrać. Stan obecny: Konstancin Jasny Pełny, Raciborskie, Trybunał, Łomża Export, Ciechan Lagerowe, Kormoran Jasne Mocno Chmielone, Zdrój Świętokrzyski i "coś tam w piwie", Amber Złote Lwy, Biały, Rudy i Czarny Kot, Obołoń, Złoty Bażant, Paulaner, Kelt, Smadny Mnich. Podobno bywają także inne.
                            Obsługa miła. Adres dokładny: Skłodowskiej 26
                            Last edited by Prusak; 19-02-2013, 21:27.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎