Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo Klasztorne... i domowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukrobax
    Member
    • 06-2007
    • 36

    Piwo Klasztorne... i domowe

    "Piwo Klasztorne... i domowe"
    Wydawnictwo BAOBAB 2005
    Opracował i Opisał: Grzegorz Sieczkowski
    Intensywnie ilustrowana książeczka 182 strony formatu na oko 1/2 A5
    Ogólna historia piwa plus kilka przepisów, myślę że dobra lektura na początek przygody z piwem (tak było w moim przypadku)
    Last edited by lukrobax; 24-12-2007, 00:09.
  • lukrobax
    Member
    • 06-2007
    • 36

    #2
    o rety, ten temat dodałem jako trzeci w tym dziale, ale widzę, że Admini przenoszą tematy skąd innąd i aż mi głupio, że tak błahą lekturę dodałem do tego działu
    No cóż, początkujący piwosze, piwowarzy oraz birofile też potrzebują lektur raczkujących, tak że mam nadzieję, że ten temat nikogo nie będzie żenował

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Nie próbujcie warzyć piwa wg informacje zawartych w tej książce! Pamiętam np. zalecenie podgrzania zacieru przed filtracją do 82*C. Są też inne perełki, jak mi się zechce to w nowym roku przytoczę kilka fragmentów...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • danhaj
        Senior
        • 04-2010
        • 619

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Są też inne perełki, jak mi się zechce to w nowym roku przytoczę kilka fragmentów...
        A to dobry moment się zbliża
        Nie mając nic innego do czytania pod ręką przeczytałem wstęp. Panie, tam cytują browar.biz i nawet Krzysia. Są też wypowiedzi niejakiego Ziemowita Fałata i kilka proroczych wizji co do rozwoju polskiego rynku piwowarskiego, gdzie autor wyraził nadzieję, że to dzięki piwowarom domowym nastąpi w Polsce odrodzenie
        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

        www.czechforum.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎