Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec 145-lecie. Browar Żywiec 1856-2001; Adam Spyra, Grzegorz Zwierzyna; ?; 2001 ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    Żywiec 145-lecie. Browar Żywiec 1856-2001; Adam Spyra, Grzegorz Zwierzyna; ?; 2001 ?

    "Żywiec 145-lecie. Browar Żywiec 1856-2001"
    Adam Spyra, Grzegorz Zwierzyna - autorzy
    Prof. dr hab. Jerzy Michalewicz - redakcja naukowa,
    Studio Projektowe MHart - projekt graficzny i skład,
    Książka składa się z dwóch części i aneksów:
    1. "Dzieje Browaru i znaków ochronnych firmy"
    2. Katalog znaków ochronnych Browaru Żywiec"
    224 strony, ok. 400 zdjęć, map i ilustracji.
    Attached Files
  • wodzubb
    Junior
    • 05-2008
    • 2

    #2
    witam. Szukam tej książki. Może mi ktoś pomóc z wyszukaniem jej? na allegro szukalem, a w googlach nic nie ma.
    Pozdrawiam

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #3
      Czekaj cierpliwie. Co jakiś czas (raz w miesiącu na pewno) pojawia się na allegro. Cena 20-25 zł.
      Pozdrawiam serdecznie

      Comment

      • wodzubb
        Junior
        • 05-2008
        • 2

        #4
        tylko Ja ją potrzebuje w miare szybko nie znajdzie się tu jakiś chętny kto zechciałby sprzedać. A może jest ta książka w wersji elektronicznej? Potrzebne jest mi to do pracy mgr.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          A nie lepiej skoro potrzebujesz jej na gwałt (akurat tej konkretnie ? podobnych książek o browarze żywieckim jest kilka i tych samych autorów - różnią sie w zasadzie stopniem aktualizacji) skontaktować się z autorem (forumowy Żywiec) ktory mieszkaw Żywcu i pracuje w browarze a więc kilkadziesiąt km od Ciebie ?? 1 telefon do browaru i kontakt masz. Ja nie czuje się uprawniony do podawania telefonu Grześka (zresztą aktualnie nawet chyba nie mam przy sobie) a na nasze forum zagląda on raczej rzadko więc PW moze nie byc tu najszybszym środkiem kontaktu.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎