Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Fermentory 33L po 15,25zł+przesyłka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bergmann
    Member
    • 11-2007
    • 35

    Fermentory 33L po 15,25zł+przesyłka

    Chciałem zakupić kilka fermentorow w Plast-Boxie a okazało się,że najmniejsza ilość jaką sprzedają to 30 sztuk,jeden jest w cenie z Vatem 15,25zł do tego należy doliczyć kilka zł za przesyłkę(ode mnie)-więc jeśli byli by chętni do ''rozebrania''tej dużej paki proszę o kontakt,lub o radę jak rozwiązać ten problem-tudzież pominąć-może macie jakieś lepsze adresy?Moje namiary: rafalbergmann@onet.eu gg 3726768
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    #2
    Witaj na forum, zdecydowanie łatwiej będzie coś uzgodnić jak wypełnisz profil, może ktoś z Twojej okolicy bedzie potrzebował.

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #3
      Bułbym chętny na sztukę.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        #4
        O które te wiadra chodzi? Plast-box ma ich trochę w swojej ofercie
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Napisz przynajmniej skąd jesteś. Być może ktoś mógłby je odebrać u Ciebie osobiście.
          CzPiP byłby wstępnie zainteresowany.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Wnioskując z kosztów przesyłki to kolega mieszka tam, gdzie mieści się Plastbox, odbierze fermentory osobiście i je roześle
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • bergmann
              Member
              • 11-2007
              • 35

              #7
              Fermentory

              Mieszkam koło Wejherowa koło Gdyni,więc jeśli ktoś by chciał osobiście odebrać to nie ma problemu,fermentory można obejrzeć na stronie Plast-Boxu(to nazwa firmy)ze Słupska,jako,że oni przestrzegają zdaje się protokołu unijnego HCCP to twierdzą,że nie mogą rozsyłać mniej niż 30 sztuk.Cena z Vatem oraz kurierem do mnie wynosi 15,25zł za sztukę.Zapytam czy nie można by tak zrobić ,że ileś tam osob wpłaciło by tę kwotę na ich konto,żeby w sumie wystarczyło na 30fermentorow a oni by je rozesłali po kraju i o ile by to było drożej?Ale wątpię czy coś wskoram gdyż ta osoba mi tłumaczyła,że w związku z tym protokołem HCCP(czy coś takiego)oni nawet nie mogą otwierać zafoliowanych osobno pokryw i pojemnikow(30+30).
              Ja bym wziął z pięc fermentorow bo teraz mam trzy i to mi nie wystarcza gdyż wszystkie są' pod parą ' ( pracują).
              Te pojemniki są na 100% do kontaktu z żywnością,bez uchwytow,te karbowania-zgrubienia na pokrywie (przy rancie)mają węższe niż do tej pory miał BA a takie same identyko ma teraz BA.Proponowali mi jeden pojemnik 1litrowy gratis do sprobowania czy żywność nie przejdzie plastikiem.
              Powiem tak cena nie jest aż tak hiperrewelacyjna,bo to wyjdzie o jakieś około 30% taniej niż w sklepie internetowym.A może ktoś z czytających te słowa prowadzi działalność gospodarczą i może je wziąć bez Vatu po 11,50(bodajże)?
              Jeślibym je rozsyłał to bym poszedł po najbliższej lini oporu czyli bym je tylko ofoliował.
              Aha są to fermentory 33litrowe na stronie Plast-Boxu,bodajże największe i oczywiście okrągłe!Przemyślcie-dajcie znać.P.S.Transakcja przebiegalaby tak:zbieram pieniazki na moim koncie oraz zamowienia na konkretną ilość fermentorow,przelewam je na konto Plast-Boxu,po kilku dniach dostaję je kurierem-rozsyłam.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #8
                Wstępnie byłbym zainteresowany, bo rozumiem, że chodzi o to:
                Attached Files
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • bergmann
                  Member
                  • 11-2007
                  • 35

                  #9
                  Fermentor

                  Tak dokładnie o to chodzi.

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    #10
                    Tak się składa, że mamy całkiem sporo tych fermentorów Nie wprowadzaliśmy ich na razie ze względu na to, że nie mamy jeszcze naklejek z podziałką. Ale skoro jest takie zainteresowanie właśnie takimi, gołymi fermentorami, to raczej nie ma problemu. Możemy wrzucić na stan takie gołe fermentory, koszt jednego wyniósłby wtedy 18pln, oczywiście jeszcze zniżka dla PU. W dodatku jak ktoś chce mogą być z rurkami fermentacyjnymi i/lub kranikami. To jak, wrzucać ?
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • huanghua
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 1910

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...)To jak, wrzucać ?
                      Wrzucać
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bergmann Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...)Ale wątpię czy coś wskoram gdyż ta osoba mi tłumaczyła,że w związku z tym protokołem HCCP(czy coś takiego)oni nawet nie mogą otwierać zafoliowanych osobno pokryw i pojemnikow(30+30).
                      (...)
                      Czy nie chodzi o HACCP?
                      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bergmann Wyświetlenie odpowiedzi
                        Chciałem zakupić kilka fermentorow w Plast-Boxie a okazało się,że najmniejsza ilość jaką sprzedają to 30 sztuk,jeden jest w cenie z Vatem 15,25zł do tego należy doliczyć kilka zł za przesyłkę(ode mnie)-więc jeśli byli by chętni do ''rozebrania''tej dużej paki proszę o kontakt,lub o radę jak rozwiązać ten problem-tudzież pominąć-może macie jakieś lepsze adresy?Moje namiary: rafalbergmann@onet.eu gg 3726768
                        na inym forum chyba Ciebie nie lubią
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          #13
                          OK, to jak tylko ART się pojawi to wrzucamy takie gołe fermentory
                          Last edited by Maidenowiec; 27-12-2007, 22:04.
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • kham
                            Senior
                            • 01-2006
                            • 751

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                            OK, to jak tylko ART się pojawi to wrzucamy takie gołe fermentory
                            Galanterie zawsze możesz później wystawic.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #15
                              Myślę, że nie ma na co czekać. Jak ktoś chce zaoszczędzić, to sobie ten fermentor skalibruje i markerem pomaluje.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎