Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łącko, Łącko 45, Bar Fuks

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Łącko, Łącko 45, Bar Fuks

    Miejscowość w na zachód od Nowego Sącza. Szczególnie popularna w maju z racji imprezy folklorystycznej "Święto Kwitnącej Jabłoni". Turystów interesuje wtedy nabycie słynnej śliwowicy, niż występy zespołów ludowych. Ale ponieważ jesteśmy na forum piwnym a nie śliwkowym, oto mój raport.

    Jak na tak małą mieścinę, wybór piwa całkiem niezły, tzw. "rozrzut terytorialny" spory. Ponieważ szukałem gatunków mniej popularnych na tym terenie, jedynie stwierdzam, że przeważa Okocim i Tyskie (pizzeria i tzw. bistro z kurczakiem z rożna na Rynku). Oprócz tego:

    Bar FUKS również na Rynku. Lokal firmowy Browaru Dojlidy. Z beczki Magnat - 3 zł / 0,5 l. oraz Żubr - 2,8 zł / 0,5 l. Do tego smaczne i niedrogie jedzenie barowe - gołąbki, fasolka, frytki itp. Szczególnie przyjemny ogródek - drewniane ławy a poręczami i oparciami ( ), huśtawki dla dzieci a na starannie utrzymanym trawniku - wóz drabiniasty...

    SILVER BAR - z kolei oferta Browaru Namysłów. Lany Full - 3,5 zł / 0,5 l. oraz pełna oferta butelkowa. Jadłospis podobny, WC gratis.

    Poza Rynkiem niczego ciekawego nie zauważyłem.
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    Ale mimo wszystko Łącka Śliwowica jest warta nabycia.
    Nie polecam tylko popijania śliwowicy piwem to się źle kończy
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Nie jest tak źle

      Koleżeństwo z tyłu autobusu łączyło oba płyny i jakioś żyją (chyba) a poza tym, dzięki nim był to "wesoły autobus"
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • Himen
        Senior
        • 06-2003
        • 129

        #4
        mogliby zacząć produkcję piwa śliwkowego i połączyć przyjemne z pożytecznym. dobry pomysł?

        Comment

        • Standarte
          Gość
          • 08-2003
          • 467

          #5
          A łącka śliwowica już po 40,00 PLN za 0,5l. butelkę. Trzeba będzie pozostać przy piwach...

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎