Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trapiści, czyli moje pierwsze zbieranie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    Trapiści, czyli moje pierwsze zbieranie

    Jakiś czas temu stwierdziłem, że fajnie by było zacząć zbierać coś związanego z piwem. "Padło" akurat na browary Trapistów, a że nie ma ich wiele, postanowiłem, przynajmniej na początku, zbierać wszelkie birofilia z nich pochodzące.
    Moja kolekcja, którą możecie zobaczyć tu - jest póki co bardzo skromna, ale od czegoś w końcu trzeba zacząć.
    Jeżeli komuś zbywało by coś, czego jeszcze nie posiadam, prosiłbym o kontakt - chętnie odkupię (bądź też przyjmę ).
    Przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy do tej pory przeprowadzali ze mną wymiany, a w szczególności wdzięczy jestem Koledze Mwa, który zupełnie bezinteresownie wzbogacił moją kolekcję o zestaw etykiet Chimay i śliczną pinkę z tegoż browaru
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    #2
    Dodałem jeszcze szkiełka, które posiadam oraz skany podstawek i etykiet na wymianę - być może ktoś sobie coś znajdzie
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    • Upiorek
      Senior
      • 03-2007
      • 141

      #3
      Gratuluję pomysłu, stronka zrobiona bardzo porządnie a i widoczność dobra... ;-)

      Comment

      • franekf
        Senior
        • 06-2004
        • 944

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Upiorek Wyświetlenie odpowiedzi
        Gratuluję pomysłu, stronka zrobiona bardzo porządnie a i widoczność dobra... ;-)
        Stronka to co prawda gotowy album Google, ale dzięki
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • Upiorek
          Senior
          • 03-2007
          • 141

          #5
          Mieliśmy na myśli, że na stronce jest czytelny podział zainteresowań jej Stwórcy i zdjęcia bardzo dobrej jakości
          I że nic nie szwankuje przy przeglądaniu

          Comment

          • franekf
            Senior
            • 06-2004
            • 944

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Upiorek Wyświetlenie odpowiedzi
            Mieliśmy na myśli, że na stronce jest czytelny podział zainteresowań jej Stwórcy i zdjęcia bardzo dobrej jakości
            Starałem się, żeby przynajmniej pierwszy kontakt był przyjemny
            Dodałem jeszcze jedną galerię z wymianami - tym razem troszkę starszych etykiet od naszych południowych sąsiadów.
            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
            Piwny Janusz bez Teku

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #7
              Temat Trappistów jest bardzo sympatyczny i też mi kiedyś chodził po głowie.
              Wbrew pozorom jest bardzo bogaty w fanty zwłaszcza jeśli chodzi o Westmalle.
              Miałbym trochę ciekawostek na zbyciu ale muszę kartony przepatrzeć.
              bez brody...

              Comment

              • franekf
                Senior
                • 06-2004
                • 944

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok Wyświetlenie odpowiedzi
                Miałbym trochę ciekawostek na zbyciu ale muszę kartony przepatrzeć.
                Byłbym bardzo wdzięczny . Bardzo ładną galerię znalazłem choćby tu - jej rozmiar mnie początkowo powalił, ale w sumie jeszcze całe życie przede mną
                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                Piwny Janusz bez Teku

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bardzo ładną galerię znalazłem choćby tu - jej rozmiar mnie początkowo powalił, ale w sumie jeszcze całe życie przede mną
                  Kolekcja marcopoloka wcale nie musi być mniejsza. Na własne oczy widziałem, jak przyczepami przywoził do Polski powykupowane w Belgii i Holandii kolekcje. I jak marcopolok mówi, że musi "kartony przepatrzeć", to znaczy, że musi się przekopać przez cały garaż zastawiony tymi kartonami.

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok Wyświetlenie odpowiedzi
                    Temat Trappistów jest bardzo sympatyczny i też mi kiedyś chodził po głowie.
                    Wbrew pozorom jest bardzo bogaty w fanty zwłaszcza jeśli chodzi o Westmalle.
                    Miałbym trochę ciekawostek na zbyciu ale muszę kartony przepatrzeć.

                    Obiecanki, cacanki....
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Algis
                      Junior
                      • 05-2004
                      • 4

                      #11
                      trapiscy

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jakiś czas temu stwierdziłem, że fajnie by było zacząć zbierać coś związanego z piwem. "Padło" akurat na browary Trapistów, a że nie ma ich wiele, postanowiłem, przynajmniej na początku, zbierać wszelkie birofilia z nich pochodzące.
                      Moja kolekcja, którą możecie zobaczyć tu - jest póki co bardzo skromna, ale od czegoś w końcu trzeba zacząć.
                      Jeżeli komuś zbywało by coś, czego jeszcze nie posiadam, prosiłbym o kontakt - chętnie odkupię (bądź też przyjmę ).
                      Przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy do tej pory przeprowadzali ze mną wymiany, a w szczególności wdzięczy jestem Koledze Mwa, który zupełnie bezinteresownie wzbogacił moją kolekcję o zestaw etykiet Chimay i śliczną pinkę z tegoż browaru
                      Jestem trapistomanem-zbieram szklo browarow trapistowskich,mam do wymiany kilka sztuk szkla+duzo podstawek trapistowskich.Do wymiany zycze ciekawe propozycje otwieraczy z logotypami browarow swiata oraz szklo w formia BUTA..Odpowiem na kazdy list.
                      Algis z Litwy
                      algisrusys@delfi.lt

                      Comment

                      • franekf
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 944

                        #12
                        No tak, Pieczarek narobił mi nadziei, natomiast Albeertos nieco je ostudził W każdym razie cierpliwie czekam, aż Marcopolok zacznie "przepatrzywanie" zawartości kartonów

                        Algis - niestety nie mam niczego, co mogłoby Cię zainteresować, ale dziękuję za odzew.
                        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                        Piwny Janusz bez Teku

                        Comment

                        • snorre
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 655

                          #13
                          Zauważyłem, że nie masz żadnych etykiet z Rochefort - mam parę wolnych, jesteś zainteresowany? I jeszcze jedno pytanie - jak udało Ci się odkleic te przeklęte etykiety od Achela??? Bo ja się strasznie z nimi męczę...
                          Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                          Comment

                          • franekf
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 944

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zauważyłem, że nie masz żadnych etykiet z Rochefort - mam parę wolnych, jesteś zainteresowany? I jeszcze jedno pytanie - jak udało Ci się odkleic te przeklęte etykiety od Achela??? Bo ja się strasznie z nimi męczę...
                            Etykietę Achela dostałem od Petrusa(za co oczywiście dziękuję ), jest jeszcze nieklejona. Etykiety Rochefortów mam na butelkach, ale jakoś mam stracha przed ich odmaczaniem (kupienie 3 teraz to i problem z dostaniem, i duży wydatek ), więc gdyby coś Ci zbywało w kolekcji, to oczywiście jestem zainteresowany.
                            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                            Piwny Janusz bez Teku

                            Comment

                            • snorre
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 655

                              #15
                              Rocheforty schodzą aż miło bez żadnych dramatycznych uszkodzeń - daj adres na PW to Ci wyślę 6,8 i 10. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli trapistów
                              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎