Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa.....jakiś dobry sklep ???

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    Warszawa.....jakiś dobry sklep ???

    Warszawa.....czy ktoś z Was zna jakiś dobry sklep, gdzie jest przyzwoity wybór piw ???
    Wszedłem sobie ostatnio na stronkę Piwa Swiata Białystok i mnie po prostu powaliło !!! Ależ tam jest wybór, rozmawiałem z pracownikiem tego sklepu, bardzo miły człowiek, powiedział, że zawsze mają ponad 250 różnych piw z całego swiata. Szkoda, że Warszawa nie dorobiła się czegfoś takiego.

    pozd
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Skoro pytasz, czy jest taki sklep, to skąd wiesz, że go nie ma?

    Poszperaj w dziale ze sklepami w "Piwo - Gdzie", powinieneś znaleźć to i owo. A nawiasem mówiąc, interesują cię bardziej piwa polskie czy zagraniczne?

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #3
      A wyszukiwarka nie działa?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        #4
        Ale mnie chodzi o sklep z takim wyborem jaki jest w Białymstoku, no przynajmniej połowę tego co tam mają. Znam Warszawę dosyć dobrze i jakoś do tej pory jeszcze nie spotkałem miejsca z naprawdę szerokim wachlarzem piw.

        pozd

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Znać Warszawę a znać odpowiednie sklepy to mogą być dwie różne sprawy.

          Tak czy siak, jeżeli na forum nie znalazłeś informacji o takim sklepie, to pewnie go nie ma. Pytanie czy przejrzałeś odpowiedni dział forum. I jaki jest wybór w białostockim sklepie? Rzuć nazwami, to będzie można łatwiej dojść prawdy.

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #6
            Przejrzałem forum, ale te sklepy, które forumowicze podają są zwykłymi sklepami spożywczymi. Mnie chodzi o specjalistyczny sklep typu Piwa Świata jaki jest w Białymstoku, sklep, który jest poświęcony tylko piwom i ma ich w sprzedaży ponad 250. Wybór jest tam imponujący.....http://www.piwaswiata.com/.......niestety ta strona od środy nie daje się otworzyć ?

            Comment

            • Pankracy
              Senior
              • 10-2007
              • 2768

              #7
              W Warszawie za sklepy specjalistyczne z alkoholami gdzie można znaleźć w jednym miejscu duży wybór różnych marek piw ja osobiście uważam "Fizz" i "U Joli".
              Opisy tych sklepów można znaleźć na forum.

              Comment

              • Viktor
                Senior
                • 04-2002
                • 617

                #8
                Sklepy

                Polecam w Jankach delikatesy "Piotr i Paweł". W części piwnej jest dość dużo ciekawych piw, chociaż ceny wysokie !

                Comment

                • wil
                  Member
                  • 03-2007
                  • 32

                  #9
                  Jeśli zależy Ci na piwach importowanych wybierz się do delikatesów Emma przy Al. Jerozolimskich 260. Jadąc w kierunku Pruszkowa delikatesy są po prawej stronie na wysokości Ursusa, naprzeciwko stacji BP. Bogatszego wyboru piw importowanych w Warszawie chyba się nie znajdzie. Z piw krajowych zazwyczaj nie ma nic ciekawego.

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    #10
                    Pankracy
                    Wielkie dzięki za te dwa sklepy....Fizz i U Joli.
                    Byłem dzisiaj w tym pierwszym i jestem mile zaskoczony wyborem. Ceny mogły być troszkę niższe, ale da się przeżyć.
                    pozd

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      No i w Bomi jest trochę ciekawostek, w cenach raczej wysokich niestety.

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pankracy
                        Wielkie dzięki za te dwa sklepy....Fizz i U Joli.
                        Byłem dzisiaj w tym pierwszym i jestem mile zaskoczony wyborem. Ceny mogły być troszkę niższe, ale da się przeżyć.
                        pozd
                        Jeśli w Fizzie było za drogo, to do Joli możesz wcale nie zaglądać .
                        Jeśli natomiast poszukujesz nowych smaków, to oferta tych dwóch sklepów niezupełnie się pokrywa. W Joli możesz spotkać coś jeszcze. No i jest bardziej elegancko .

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          #13
                          W poniedziałek zajrzę na Koszykową !!!!
                          pozd

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4558

                            #14
                            Jak wspomniał wcześniej Viktor warto wpaść do "Piotr i Paweł", jednak chyba bliżej masz w Blue City w Al.Jerozolimskich. Wybór dobry, tak polskich jak zagranicznych, samoobsługa, można wybierać do woli.

                            Comment

                            • vladimir
                              Junior
                              • 01-2008
                              • 14

                              #15
                              Co do Blue City bolą nieregularne dostawy z Ciechanowa, na szczęście można dostać każdego Ciechanka. Do tego często można tam spotkać Żywe, Kujawskie (tutaj śmieszna historia piwo stało na najniższej półce jak tylko sie da i kosztowało 1.89, zazwyczaj było jego ze 20szt. jak tylko sie pojawiało od razu z dobrymi znajomymi braliśmy wszystkie, jakież musiało być zdziwienie pracownika stawiającego piwo na półkach ze "takie piwo" poszło - musiał zachodzić w głowę pewnie pół dnia, wracając do historii po takich paru naszych "rabunkach" całego Kujawiaka z kolei piwo wylądowało na najlepszej można powiedzieć promocyjnej pułce z nowa cudowną ceną 2.69 - Kocham ten Kraj..) Grudziąckie na standardzie, Kasztelanik niepasteryzowany sie pojawi od Święta (jest sprytnie schowany tak żeby go klient nie mógł kupić, zawsze w czerwonej kracie tyskiego i stoi gdzieś pod regałem mniej więcej na środku regału z piwami )

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎