Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Praha, ulice Jilská 4, U Vejvodu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    Czechy, Praha, ulice Jilská 4, U Vejvodu

    Polecam piwiarnio-restaurację U Vejvodu w Jozefovie, kilka minut piechtą od mostu Karola. Dokładny adres to " U Vejvodu" ulice Jilská 4 http://www.restauraceuvejvodu.cz/

    Knajpka czynna do 4.00 rano, wybór piw jak na Pragę raczej mizerny, ale atmosfera fajna. Cennik piw poniżej :

    0,3l Pilsner Urquell 12º 18,90
    0,3l Tmavý Velkopopovický Kozel / Dark Pilsner beer 18,90
    0,5l Pilsner Urquell 12º 29,90
    0,5l Tmavý Velkopopovický Kozel / Dark Pilsner beer 29,90
    0,4l Master speciál 18º tmavé pivo / dark beer 34,90
    0,3l Radegast Birrel-non alcoholic /bottle/ 18,90
    0,33l Pilsner Urquell 12º - láhev /bottle/ 29,90

    To co jest oryginalne......wszędzie na ścianach i sufitach są podpisy gości, którzy mięli okazję tutaj popijać, nad zejściem do dużej sali rzuca się w oczy wielki napis markerem....byłem tu kurwa !!!.....Andrzej z Lubartowa 2006. Ot taki krajowy akcencik.
    Przy drzwiach wejściowych humor angielski......przy samej podłodze napis ...I could only reach here !!!.....Steve from Leeds

    Moim zdaniem ceny w miarę przystępne, atmosfera OK, oczywiście klientela to przewaga Niemco-Japończyko-Anglików.

    Szkoda, że tak kiepski wybór tych piw mają.
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Aktualnie dostępne z nalewaka są Tmavy Kozel, Master i Pilsner Urquell w cenie 30,90 CZK za 0,5 litra.
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      #3
      Mój poprzedni post mógł mieć wydźwięk pozytywny o rzeczonym przybytku, jednak po powtórnej wizycie kilka dni później zmieniam zdanie.
      Banda kelnerów-naciągaczy próbuje wyciągnąć z ludzi kasę licząc na ich niedostatki w naukach ścisłych.
      Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • Tuborg22
        Junior
        • 01-2007
        • 27

        #4
        Ja omijam piwiranie, w ktorych królują turysci, za kazdym razem jak jestem w Pradze wybieram te, w ktorych jest pelno Czechow.

        Comment

        • huanghua
          Senior
          • 10-2005
          • 1910

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tuborg22 Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja omijam piwiranie, w ktorych królują turysci, za kazdym razem jak jestem w Pradze wybieram te, w ktorych jest pelno Czechow.
          W tej knajpie 80% to byli Czesi.
          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

          Comment

          • mialek
            Junior
            • 04-2009
            • 26

            #6
            bylem w piatek....z kija maja pilsner master i cerny kozel......dobry tatar (lokalesi mowil ze jeden z najlepsych w pradze...polecem bo na starym miescie chyba jedno z lepszych miejsc w kryteriach jakosc/cena

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎