Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.02.16 - Kraków, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • masumi
    Senior
    • 08-2001
    • 289

    2008.02.16 - Kraków, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    Witam. Dopiero teraz (z braku czasu) zajrzałem na forum i dowiedziałem się że "prawdopodobnie" nie będzie giełdy w Krakowie! A szkoda...
    Otóż nie!!!
    Staram się zorganizować giełdę już po raz trzynasty, w lutym, w Krakusie, przy ul. Reymonta, a więc w miejscu znanym prawie wszystkim kolekcjonerom.
    Zwykle był to ostatni tydzień lutego, ale widzę że Koledzy z Warszawy postanowili zorganizować wtedy giełdę, więc pozostaje mi termin 16 lutego.
    Są jeszcze pewne kłopoty z ustaleniem na 100 % tego terminu - myślę że jutro będę mógł podać na pewno termin.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    to miło niestety nie chwaliłeś się zbytnio numerem telefonu i nie mogłem Cię namierzyć. Sądziłem że przynajmniej z innymi Krakusami miałeś kontakt więc zupełny brak informacji o giełdzie oznaczać mogło że się nie odbędzie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • masumi
      Senior
      • 08-2001
      • 289

      #3
      Wiem na 100 %!
      XIII Krakowska Giełda Birofiliów, 16 lutego 2008 roku
      Krakus, ul. Reymonta 15
      SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

      Comment

      • ergie
        Senior
        • 05-2004
        • 1041

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika masumi Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam. Dopiero teraz (z braku czasu) zajrzałem na forum i dowiedziałem się że "prawdopodobnie" nie będzie giełdy w Krakowie! A szkoda...
        Otóż nie!!!
        Staram się zorganizować giełdę już po raz trzynasty, w lutym, w Krakusie, przy ul. Reymonta, a więc w miejscu znanym prawie wszystkim kolekcjonerom.
        Zwykle był to ostatni tydzień lutego, ale widzę że Koledzy z Warszawy postanowili zorganizować wtedy giełdę, więc pozostaje mi termin 16 lutego.
        Są jeszcze pewne kłopoty z ustaleniem na 100 % tego terminu - myślę że jutro będę mógł podać na pewno termin.
        Dzisiaj dostałem następującego maila
        "Witam! Pragnę poinformować że XIII Krakowska Giełda Birofilska odbędzie sie w dniu 13,02 ,2008 w Domu Studenckim "Krakus " ul Reymonta. Zapraszam, Bractwo Piwne Krąg Kraków"
        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
        ------------------------------------------------------------------
        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

        Comment

        • Grothesk
          Senior
          • 11-2005
          • 811

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika masumi Wyświetlenie odpowiedzi
          Wiem na 100 %!
          XIII Krakowska Giełda Birofiliów, 16 lutego 2008 roku
          Krakus, ul. Reymonta 15
          SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

          Zniżek kolejowych w tym roku niet?
          O której godzinie zaczyna się giełda?


          Tomek

          Comment

          • masumi
            Senior
            • 08-2001
            • 289

            #6
            Zaczynamy od 7,00; wejście (niestety) 5 zł
            Co do zniżek - załatwiam

            Comment

            • danio_145
              Senior
              • 02-2005
              • 723

              #7
              Uf całe szczęście, że jednak będzie. Już się powoli zaczynałem bać Tak więc do zobaczenia w lutym

              Comment

              • fcelvis
                Junior
                • 01-2006
                • 7

                #8
                To kiedy jest ta giełda 13lutego czy 16?

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fcelvis Wyświetlenie odpowiedzi
                  To kiedy jest ta giełda 13lutego czy 16?
                  A kiedy wypada sobota, 13 czy 16?
                  Giełda jest w sobotę o 7 rano.

                  Comment

                  • fcelvis
                    Junior
                    • 01-2006
                    • 7

                    #10
                    dzieki

                    Comment

                    • marian1920
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 1333

                      #11
                      a jak dojechać?? (od strony autostrady)

                      Comment

                      • moonjava
                        Senior
                        • 11-2006
                        • 109

                        #12
                        Przez Rząske i Pasternik (E77), na rondzie Kraka w prawo i dalej jak główna droga (Armii Krajowej).



                        Miejscowość: kraków
                        Ulica: reymonta
                        Last edited by moonjava; 14-01-2008, 19:01.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #13
                          którego hotelu łatwiej dostać się do Krakusa - z Novotelu Bronowice przy Armii Krajowej czy z Ibisa przy Syrokomli?

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            #14
                            To zależy w jaki sposób będziesz chciał się tam dostać. IMO na piechotę minimalnie bliżej jest z Syrokomli, ok. kwadransa spacerem. Samochodem, choćby ze względu na liczbę świateł po drodze będzie szybciej z Novotela-Bronowice.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #15
                              Raczej z Warszawy przyjadę autem, ale po giełdzie planuję już być w stanie uniemożliwiającym prowadzenie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎