Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Duże parasole ogrodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alpha303
    Junior
    • 01-2008
    • 3

    Duże parasole ogrodowe

    To bedzie troche skomplikowane, ale moze zaczne od tego ze jestem wlascicielem baru w Kanadzie i poszukuje duzych Polskich parasoli ogrodowych Lecha albo Zubra. Nie moge nigdzie znalesc skad je zamowic no i w koncu doszedlem tutaj. Myslalem ze to bedzie prostrze. Patrzylem tez na allegro ale nic do tej pory nie widzialem. Jezeli ktos moze mnie pokierowac w kierunku jak je dostac to bym byl bardzo wdzieczny. Mam kuzyna ktury miszka kolo Szczecina, tak ze moge mu pieniadze przeslac i on by mugl je odebrac. Puzniej sie pomartwie jak to przeslac tutaj. Jeden parasol byl by dobry na start, jak by byly dwa to bym za kogos zdrowie wypil.

    Dzieki Krzysiek.
  • gisou
    Senior
    • 05-2005
    • 230

    #2
    Temat co prawda sprzed pół roku, ale może Ci pomoże

    Prywatne ogłoszenia aktywnych Browarowiczów. Spam oczywiście nie jest tu tolerowany. Ogłoszenia o pracy: Praca w branży

    Comment

    • Alphonse
      Member
      • 06-2007
      • 96

      #3
      W przypadku nowych parasoli, Allegro odradzam.

      KP/GŻ/CO raczej nikomu tych dużych parasoli nie dają ani nie sprzedają, tylko wypożyczają na wiecznie przedłużane umowy. Stąd są one ich własnością i kupując taki parasol można niechcący stać się stroną nielegalnej transakcji.

      Ktoś z KP monitoruje Allegro, szukają tam swoich pracowników.

      Bezpieczny może być zakup parasola kilkuletniego, kiedyś były one rozdawane. Ale ja bym i tak obawiał się, jeśliby sprzedający nie miał dowodu zakupu.

      Comment

      • Alpha303
        Junior
        • 01-2008
        • 3

        #4
        A po co mi dowod zakupu na parasol? Przepraszam ze tak na pul serio, ale nie rozumiem o co chodzi.

        Krzysiek.

        Comment

        • Alpha303
          Junior
          • 01-2008
          • 3

          #5
          W sumie to jeden chyba juz znalazlem, drugiego dalej szukam.

          Comment

          • Alphonse
            Member
            • 06-2007
            • 96

            #6
            A taki scenariusz: handlowiec czy jakiś magazynier z Kompanii Piwowarskiej kradnie parasol i wystawia na Allegro. KP zgłasza transakcję Policji, Allegro udostępnia dane i Kupujący oraz Sprzedający dostają wezwania na komisariat. Świadome i nieświadome kupowanie rzeczy kradzionych jest karalne.

            Jak mówiłem, tych parasoli chyba nie ma na rynku, więc scenariusz prawdopodobny. Oczywiście konsekwencje grożą głównie pracownikowi KP, ale być ciąganym po komisariatach za głupi parasol.....

            No i nie wymyślam tej sytuacji, "mój" handlowiec z pewnego koncernu wyleciał z pracy za Allegro... Ale darujmy szczegóły.

            Alpha303, dzwoń do KP, aż trafisz na kogoś kompetentnego i dostaniesz co chcesz za free, to bogata firma.
            Last edited by Alphonse; 30-01-2008, 02:35.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎