Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

POSZUKIWANY TRANSPORT TOWAROWY Z LUBLINA DO POZNANIA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    POSZUKIWANY TRANSPORT TOWAROWY Z LUBLINA DO POZNANIA

    Witam!

    Poszukuję osoby, która podjęłaby się przeprowadzki, a ściślej mówiąc przewozu rzeczy na trasie Włodawa - Poznań albo i nawet Lublin - Poznań. Wszystko jest popakowane w kartony i zaklejone taśmą - zawartość to głównie płyty, książki, część mojej kolekcji birofiliów, ubrania i tego typu rzeczy - żadnych tam łóżek, szaf, mebli ani nic gabarytowego... Całość zmieściłaby się spokojnie zajmując może połowę samochodu dostawczego typu Ford Transit. Nie wiem ile to kilogramów, może 500 - może trochę mniej.... Książek jest ponad 1000, a do tego różne rzeczy "przy okazji"....

    Szukam kogokolwiek kto w LUDZKIEJ cenie, oczywiście z zarobkiem dla siebie, przewiózłby to do Poznania, z jednej czy też drugiej lokalizacji...

    W grę wchodzi mój załadunek i rozładunek, chodzi mi tylko o samą usługę przewozu...
    Będę wdzięczny za jakikolwiek odzew lub wskazówkę

    Tak naprawdę to w grę wchodziłby nawet przewóz osóbówką na przyczepce - jestem pewien, że do zadaszonej plandeką standardowej przyczepki i wypchanej po brzegi pudłami wszystkie graty wlazłyby jak ulał - może ktoś z Was jeździ na tej trasie albo w okolicy - zapłacę za paliwo i fatygę... Ewentualnie polećcie mi kogoś, dziękuję!

    pozdrawiam,

    T. Piekarski
    tel. 880 853 333
    grothesk@gazeta.pl
    Last edited by Grothesk; 20-01-2008, 12:47.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    wystarczy jak poszukasz posiadacza samochodu z hakiem. przyczepkę wypożyczysz na niektórych stacjach benzynowych za 20 zł / dzień
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎