Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komfortowe noclegi we Wrocławiu!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    Komfortowe noclegi we Wrocławiu!

    Oferuję do krótkookresowego wynajmu "hotelowego" komfortowo urządzony apartament dla 1-3 osób, o powierzchni 33 m2, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym i dużą łazienką.
    Apartament położony jest na I piętrze budynku z windą w centrum miasta, całodobową ochroną oraz garażem podziemnym.
    Więcej informacji tutaj: http://www.marszalkowicz.wroclaw.pl/
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
    Oferuję do krótkookresowego wynajmu "hotelowego" komfortowo urządzony apartament dla 1-3 osób, o powierzchni 33 m2, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym i dużą łazienką.
    Apartament położony jest na I piętrze budynku z windą w centrum miasta, całodobową ochroną oraz garażem podziemnym.
    Więcej informacji tutaj: http://www.marszalkowicz.wroclaw.pl/
    Jerzy a może napisz ilu tam wejdzie forumowiczów, i czy możliwe jest z punktu widzenia wynajmującego, by tyle tam weszło. Warsztaty tuż, tuż...
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Kiedyś to się kawalerka nazywało
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        Jerzy a może napisz ilu tam wejdzie forumowiczów, i czy możliwe jest z punktu widzenia wynajmującego, by tyle tam weszło. Warsztaty tuż, tuż...
        Zapytam się brata, ale wątpię czy się zgodzi na stado pijaków. Na pewno nie zgadza się na palenie w tym lokalu.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Kiedyś to się kawalerka nazywało
        Tylko czy kawalerki miały całodobową ochronę i portiera? Tak, wiem - zaraz mi powiesz, że go się kiedyś cieciem zwało.
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
          Zapytam się brata, ale wątpię czy się zgodzi na stado pijaków. Na pewno nie zgadza się na palenie w tym lokalu.


          Jezy czy naprawde masz nas za stado Pijakow
          wiem ze sam nie pijesz a pomimo to przybywasz na spotkania Pijackie a wiec cos w tym nie jest.
          A co do Palenia to juz musi Brat wczesniej napisac-
          Wynajmujac Kawalerke za 500 Zlotych bede robil co mi sie podoba i jikt mi nie zabroni Palic albo wypic Pare niedobrych piw po ktorych bede musial Wymiotowac No coz sprzatanie w Cenie jak sam piszesz


          Tylko czy kawalerki miały całodobową ochronę i portiera? Tak, wiem - zaraz mi powiesz, że go się kiedyś cieciem zwało.

          A po co nam calodobowa ochrrona i portier?W koncu jak my tam przyjedziemy to potrafimy sie sami obronic a Portier nam nie potrzebny bo Piwo przywieziemy ze soba.
          Ochrona i portier to tylko dodatkowe geby do darmowej wyzerki
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Kiedyś to się kawalerka nazywało
            Apartament to teraz modne słowo i tożsame ze słowem mieszkanie.

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #7
              Apartament w hotelu to min. 2 pokoje + łazienka i ew. kuchnia
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
                A co do Palenia to juz musi Brat wczesniej napisac-
                Wynajmujac Kawalerke za 500 Zlotych bede robil co mi sie podoba i jikt mi nie zabroni Palic
                Jeśli dla kogoś ważna jest możliwość zasmrodzenia lokalu i w d... ma następnych wynajmujących którym może śmierdzieć (smród tytoniowy jest niezwykle ciężki do usunięcia), to może lepiej zamiast łamać postanowienia umowy wynajmu pójdzie sobie do hotelu Campanile za rogiem: 897 zł za 3 doby dla 3 osób (797 w weekend). Pokój o połowę mniejszy i brak kuchni, ale za to można się legalnie napalić do woli.
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                • Andi
                  Senior
                  • 07-2001
                  • 1915

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zapytam się brata, ale wątpię czy się zgodzi na stado pijaków. Na pewno nie zgadza się na palenie w tym lokalu.


                  Jezy czy naprawde masz nas za stado Pijakow
                  wiem ze sam nie pijesz a pomimo to przybywasz na spotkania Pijackie a wiec cos w tym nie jest.
                  A co do Palenia to juz musi Brat wczesniej napisac-
                  Wynajmujac Kawalerke za 500 Zlotych bede robil co mi sie podoba i jikt mi nie zabroni Palic albo wypic Pare niedobrych piw po ktorych bede musial Wymiotowac No coz sprzatanie w Cenie jak sam piszesz


                  Tylko czy kawalerki miały całodobową ochronę i portiera? Tak, wiem - zaraz mi powiesz, że go się kiedyś cieciem zwało.

                  A po co nam calodobowa ochrrona i portier?W koncu jak my tam przyjedziemy to potrafimy sie sami obronic a Portier nam nie potrzebny bo Piwo przywieziemy ze soba.
                  Ochrona i portier to tylko dodatkowe geby do darmowej wyzerki
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli dla kogoś ważna jest możliwość zasmrodzenia lokalu i w d... ma następnych wynajmujących którym może śmierdzieć (smród tytoniowy jest niezwykle ciężki do usunięcia), to może lepiej zamiast łamać postanowienia umowy wynajmu pójdzie sobie do hotelu Campanile za rogiem: 897 zł za 3 doby dla 3 osób (797 w weekend). Pokój o połowę mniejszy i brak kuchni, ale za to można się legalnie napalić do woli.
                    Bez palenia i komfort i to w kawalerce? Nie trzeba Campanila, za te same pieniążki lub ciut większe można mieć apartament z prawdziwego zdarzenia w Rezydencji Parkowej, pokoje jeśli nie takie same to większe, można palić no i ze śniadaniem


                    PS, no i wyposażenie w pokoju bogatsze
                    Last edited by becik; 25-01-2008, 20:41.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tylko czy kawalerki miały całodobową ochronę i portiera?
                      Żeby miały całodobowego portera, to bym się zastanowił.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #12
                        Na przeciwko jest McDonalds, więc z głodu się nie umrze

                        A na balkonie można palić?
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎