Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noclegi w Katowicach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Noclegi w Katowicach

    Czy ktoś zna jakies fajne hotele/motele/pensjonaty polozone blisko Spiża? najchetniej z własnym parkingiem. Planu miasta jeszcze nie kupilem, w sieci jest kilka ale nie wiem jak jest z lokalizacją. Z góry dziękuję za sugestie
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    #2
    http://www.hotel-chorzow.pl

    Mapka

    to jakieś 4-5 przystanków tramwajem od Bierhalle i potem 10 minut spaceru przez park
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Fajny jest hotel Monopol http://www.monopol.hotel.com.pl/, http://www.booking.com/hotel/pl/hotelmonopolkatowice...do Spiża piechotą będzie z 10 minut spacerkiem, ale te ceny... Głubczyce z kija tam są ... za 12 zł
      Last edited by adam16; 25-01-2008, 21:20.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Qubus Hotel Prestige Katowice - też ciekawe miesjce i chyba nieco tańsze - do Spiza także 10 minut.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Hotel Polonia - tu już taniej, ale dalej do Spiża - będzie z 11 minut . Tylko parking mają co najmniej problematyczny.
          Last edited by adam16; 25-01-2008, 21:39.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Hotel Załęże - Do Spiża będą ze dwa przystanki tramwajowe (obecnie przebudowa ulic, więc zamiast tramwaju jedzie autobus). Na piechotę chyba nie będzie więcej niż 20 minut.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Wielkie dzięki chłopaki, Skauta i Polonię biorę pod uwagę no chyba, że samemu jeszcze uda mi się coś wynaleźć
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Wielkie dzięki chłopaki, Skauta i Polonię biorę pod uwagę no chyba, że samemu jeszcze uda mi się coś wynaleźć
                Z Polonią ostrożnie. Tam w weekendy szczególnie, przystojnaki z apaszkami podrywają...
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • grzes_ch
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 612

                  #9
                  A ja ze swojej strony polecam Olimpijski w Spodku - jak pamiętam ceny nie były powalające ok 120 zł za jedynkę. Odradzam Polonię.

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    #10
                    Spałem parę lat temu w Polonii. Jeśli się zdecydujesz to uważaj na pokój z oknem na dworzec PKP. Pobudka przed 5 rano gwarantowana. Odgłosy hamujacego pociągu mozna porównać do samolotu.

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      Ekipy które przyjeżdżały do TP, a musiały jakiś czas posiedzieć na miejscu w Katowicach często brały POLONIĘ - byli zawsze zadowoleni więc bez przesady. Pewnie, że rewelacja to nie jest ale był zawsze w porządku.
                      Ten Olimpijski może być także ciekawą propozycją - warto brać go pod uwagę.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎