Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.05.10 - II Wałbrzyska Górnicza Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bogdan21
    Senior
    • 02-2003
    • 187

    2008.05.10 - II Wałbrzyska Górnicza Giełda Birofiliów

    Udało mi się znaleźć w necie:

    II Wałbrzyska Górnicza Giełda Birofiliów

    Odbędzie się 10 maja 2008 r. w godz. 08:00 - 14:00 w Muzeum Przemysłu i Techniki - oddziale Muzeum w Wałbrzychu przy ul. Wysockiego 28.

    Szczegółowe informacje pod tel. (074) 664-60-35


    Informacja ze strony pochodzi ze strony http://www.muzeum.walbrzych.pl/nowosc18.php


    Być może właśnie ta giełda jest odpowiedzią na wcześniejsze giełdy Świebodzicko/Świdnickie organizowane przez Krzysia? No cóż, pojadę i się przekonam
    - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Szkoda, że w terminie Warsztatów Wrocławskich. Jakoś pierwszy raz o tej giełdzie w ogóle słyszę
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Kolekcjonerzy (stricte) raczej nie będą szukali imprez piwowarskich, no chyba, że są w tym samym miejscu i w tym samym czasie.

      Comment

      • Galu23
        Member
        • 04-2005
        • 62

        #4
        Hymmm, ciekawe kiedy była pierwsza giełda ? Przed czy po II Wojnie Światowej

        Comment

        • Robaczek
          Member
          • 02-2005
          • 63

          #5
          Wszystko możliwe, że jeśli giełda się odbędzie 10.05.2008 r. to przyjadę do Wałbrzycha. Na Warsztaty Piwowarskie się nie wybieram
          Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Kolekcjonerzy (stricte) raczej nie będą szukali imprez piwowarskich, no chyba, że są w tym samym miejscu i w tym samym czasie.
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Robaczek Wyświetlenie odpowiedzi
            Wszystko możliwe, że jeśli giełda się odbędzie 10.05.2008 r. to przyjadę do Wałbrzycha. Na Warsztaty Piwowarskie się nie wybieram
            Mi raczej chodziło o to, że jako, że organizuję Warsztaty, to JA nie będę mogła pojechać - a szkoda, bom ciekawa tej giełdy
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • dzidek1960
              Senior
              • 01-2003
              • 1548

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Kolekcjonerzy (stricte) raczej nie będą szukali imprez piwowarskich, no chyba, że są w tym samym miejscu i w tym samym czasie.
              Nie jestem piwowarem, ale jeżeli pojadę to na warsztaty. Byłem w zeszłym roku, świetna atmosfera, liczne grono browarbiz'owe (?) i coś mnie kusi aby spróbować swoich sił.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Galu23 Wyświetlenie odpowiedzi
              Hymmm, ciekawe kiedy była pierwsza giełda ? Przed czy po II Wojnie Światowej
              W ubiegłym roku miałem informacje o mającej się prawdopodobnie odbyć wałbrzyskiej giełdzie. Potraktowałem to jak plotkę bo nigdzie nie znalazłem potwierdzenia. Widocznie się jednak odbyła skoro ta jest druga.
              "Ma jednak kraj polski napój warzony
              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
              wybornym smakiem"
              Jan Długosz, Historie Piwne
              Moja strona www w początkowym okresie budowy

              Comment

              • bogdan21
                Senior
                • 02-2003
                • 187

                #8
                Pierwsza giełda odbyła się w czerwcu 2007 roku.

                Dzidek, szkoda, że nie podzieliłeś się plotką na Browarze, pojechałbym i sprawdził Ja dowiedziałem się o tej giełdzie już po fakcie, o czym pisałem w tej wiadomości
                Last edited by bogdan21; 01-02-2008, 17:39.
                - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                Comment

                • Gregorian
                  Junior
                  • 11-2004
                  • 26

                  #9
                  Ja również wybiorę się do Wałbrzycha,jestem bardzo ciekawy cóż to za giełda ?Co prawda z Warszawy jest kawałek drogi ale mam nadzieję że zdobycze kapslowe mi to wynagrodzą!Gdyby jednak okazało się inaczej to jest w okolicy parę ciekawych zamków i to już na pewno wynagrodzi mi trudy podróży.Tak czy inaczej BĘDZIE DOBRZE!!!

                  Comment

                  • pyfko
                    Junior
                    • 04-2008
                    • 3

                    #10
                    Potwierdzam,że giełda w Wałbrzychu odbędzie się.W zeszłym roku frekwencja nie dopisała,ale impreza nie była szczególnie nagłośniona.Obecnie liczymy na lepsze wyniki,spodziewamy się także gości z zagranicy.Ponieważ organizujemy imprezę na terenie muzeum przewidujemy przy okazji wystawę okolicznościowych kufli z górniczych karczm piwnych jak i innych ciekawych akcesoriów z nimi związanych,a także oczywiście możliwość degustacji naszego ukochanego trunku.Serdecznie zapraszam!

                    Comment

                    • Gregorian
                      Junior
                      • 11-2004
                      • 26

                      #11
                      Domyślam się że jesteś jednym z organizatorów,czy tak?Ile przewidujecie osób(mniejwięcej-20 , 50 a może 100)?Ilu jest birofili w Wałbrzychu(czy są jacyś kapslarze)?Ja wybieram się tak czy inaczej ale trochę wiedzy na temat tej giełdy pewnie mi nie zaszkodzi...

                      Comment

                      • pyfko
                        Junior
                        • 04-2008
                        • 3

                        #12
                        Na podstawie dotychczasowych rozmów i zgłoszeń telefonicznych przewidujemy liczbę gości do 20 osób.Impreza jest raczej skromna.Z tego co się orientuję zbieraczy w Wałbrzychu i okolicach jest sporo,ale jakoś nie chcą się ujawniać.My jako pracownicy muzeum mając odpowiednie możliwości lokalowe chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom grupy osób i pomóc w aktywizacji tego środowiska(ogólnie kolekcjonerów-oprócz giełdy birofilskiej organizujemy także co miesiąc spotkania zbieraczy wszelkiej maści gadżetów).

                        Comment

                        • marekolek
                          Junior
                          • 04-2008
                          • 2

                          #13
                          Wybieram się na tą giełde . Pozdrawiam i Zapraszam Wszystkich.

                          Comment

                          • Gregorian
                            Junior
                            • 11-2004
                            • 26

                            #14
                            Do giełdy jest jeszcze trochę czasu,może trochę giełdę rozreklamować w Wałbrzychu a wtedy kolekcjonerzy skończą z konspiracją...?Mam jeszcze jedno pytanko czy na giełdzie będzie się można napić jakiegoś piwka,jeśli tak to jakiego?

                            Comment

                            • Gacka
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 373

                              #15
                              Tez sie wybieram (kapsle),tradycyjnie wraz synem-wiernym giermkiem.Bedzie tez,jak zwykle z reszta - Piotrek P. (etykiety). Miejmy nadzieje,ze bedzie kilka razy lepiej,jak 20 osob
                              Viva Slask Wroclaw!!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎