Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.02.02, Częstochowa, Poznaj smak piwa z browarem KIPER

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    2008.02.02, Częstochowa, Poznaj smak piwa z browarem KIPER

    Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego i Bawarska Pijalnia Piwa BAVARIANHAUS organizują spotkanie z browarem KIPER.
    Na spotkanie ma przyjechać główny piwowar i właściciele piotrkowskiego browaru.
    Podczas spotkania będzie pokaz multimedialny i degustacja piw.
    Impreza jest otwarta, ale żeby mieć zagwarantowane miejsce siedzące należy zapisać się w lokalu.
    Od poniedziałku 28 stycznia przez trzy dni w "Życiu Częstochowskim" będzie prowadzony konkurs, w którym nagrodą będzie zaproszenie na imprezę plus drobne upominki od browaru i Bavarianhaus.
    Początek spotkania godz. 18.00
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!
  • kruger_nr1
    Senior
    • 11-2005
    • 801

    #2
    jeśli byłeś to napisz kilka słów jak to wyglądało.Planowane są jakieś cykliczne spotkania?
    Kolekcja puszek piwnych:
    http://puszkikrugera.web-album.org/

    Comment

    • zbysia
      Senior
      • 09-2004
      • 907

      #3
      Planowane są..
      Ciekawe przedstawienie browaru Cornelius, degustacja pszenicy i innych piw z browaru, zapoznanie sie z planami browaru na przyszłość.
      Arzy napisze więcej, ja byłem tylko 2 godziny.. najważniejsze, że czapka mi sie znalazła..
      A-cha: ciekawe podsumowanie pracy w parlamencie jednego posła, dokonane przez jednego kolegę... w obecności żony tegoż polityka, o czym ten kolega nie wiedział..
      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
        ... ciekawe podsumowanie pracy w parlamencie jednego posła, dokonane przez jednego kolegę... w obecności żony tegoż polityka, o czym ten kolega nie wiedział..
        Ciekawe, czy ten kolega byłby tak odważny w obecności tegoż polityka.
        Śmiem wątpić.

        Comment

        • zbysia
          Senior
          • 09-2004
          • 907

          #5
          Pewnie masz rację..
          No cóż, znamy się na tyle, na ile się sprawdzamy.. Choć kolega przytaczał tylko suche fakty: ilość zapytań, interpelacji, wystąpień.. Ja na miejscu polityka wiedziałbym jak z tego wybrnąć, ale czy ten polityk dałby radę?

          Ale wracając do spotkania: reklamowane w gazecie lokalnej i w lokalu, zgromadziło kilkanaście osób spoza kręgu Bractwa, które wysłuchały prezentacji o browarze i o warzeniu piwa. Taka prezentacja ze zdjęciami, urządzeń i etapów procesu warzenia rozjaśniła wielu gościom jak powstaje "zupa chmielowa".
          fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
            j(...).Planowane są jakieś cykliczne spotkania?
            Planowane jest spotkanie z Ciechanem. Co z tego wyjdzie, zobaczymy.
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Ciekawe, czy ten kolega byłby tak odważny w obecności tegoż polityka.
            Śmiem wątpić.
            Zapewniam Cię Krzysiu, że jak się spotkam z tym politykiem czyli posłem Szymonem Giżyńskim, to powiem mu o co myślę o jego zapewnieniach i złożonych obietnicach.
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23790

              #7
              podoba mi się idea tych imprez szkoda że tym razem nie udało się być
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎