Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeniesienie browaru Belgia pod Łódź :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzem82
    Senior
    • 11-2005
    • 113

    Przeniesienie browaru Belgia pod Łódź :)

    Ktoś jest może w temacie odnośnie aktualnej sytuacji Browaru Belgia. Doszły mnie słuchy o przeprowadzce browaru w obszar łódzki, nie chce mi sie w to za bardzo wierzyć ale informacje mam od niby dobrego źródła więc postanowiłem to sprawdzić)
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    A co rozumiesz przez przeniesienie browaru? Wybudowanie nowych budynków i przewiezienie wyposażenia z Kielc?
    I niby po co KP miała by to robić?

    Comment

    • Jaroslav
      Senior
      • 10-2005
      • 967

      #3
      Nie browar Belgia przeniósł się pod Łódź, a
      rozlewnia Jako podjęła współpracę z browarem
      Staropolskim.

      Comment

      • MuadDib
        Senior
        • 11-2005
        • 172

        #4
        Pod łodzią to jest Zgierz i Pabianice, a do Zduńskiej Woli to mamy prawie 70 km . Jak wiesz coś więcej to pisz o tym rozlewaniu czy przenosinach, bo może nie pod, ale całkiem blisko i w Łodzi łatwiej kupić coś ze staropolskiego niż łódzkiego.

        Comment

        • krzem82
          Senior
          • 11-2005
          • 113

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
          A co rozumiesz przez przeniesienie browaru? Wybudowanie nowych budynków i przewiezienie wyposażenia z Kielc?
          I niby po co KP miała by to robić?
          niewiem właśnie bezsensu, myślałem że ktoś to może wyjasnić

          Comment

          • krzem82
            Senior
            • 11-2005
            • 113

            #6
            Jako ze Staropolskim? Współpraca A tam chyba nie

            Comment

            • krzem82
              Senior
              • 11-2005
              • 113

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MuadDib Wyświetlenie odpowiedzi
              Pod łodzią to jest Zgierz i Pabianice, a do Zduńskiej Woli to mamy prawie 70 km . Jak wiesz coś więcej to pisz o tym rozlewaniu czy przenosinach, bo może nie pod, ale całkiem blisko i w Łodzi łatwiej kupić coś ze staropolskiego niż łódzkiego.
              Nic więcej nie wiem, ciekawa informacja z tym przeniesieniem co...? Pewnie się okaże totalną bzdurą.

              Comment

              • Totus
                Senior
                • 11-2007
                • 326

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzem82 Wyświetlenie odpowiedzi
                Nic więcej nie wiem, ciekawa informacja z tym przeniesieniem co...? Pewnie się okaże totalną bzdurą.
                Mnie się w to nie chce wierzyć bo KP kupiła Belgie bo brakowało jej mocy produkcyjnych... Wiec wyposażenie w Kielcach zostanie. A "przeniesienie browaru" to jak dla mnie przeniesienie ludzi i sprzętu??? No chyba, że ktoś markę kupił ale byłoby głośno o tym...
                Zapraszam do Browaru Sielanka.

                Comment

                • krzem82
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 113

                  #9
                  no no właśnie ciekawe jak by było z przeniesieniem ludzi, ludzie mają pozakładane rodziny, domy a tu sie teraz przenosić..

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23792

                    #10
                    nie wiedziałem czy przenieść ten temat do Twórczości czy utworzyć wręcz nowy dział Białe Portery i tam ten temat umieścić
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4996

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MuadDib Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pod łodzią to jest Zgierz i Pabianice, a do Zduńskiej Woli to mamy prawie 70 km .
                      Jako rodowity łodzianin pragnę zaprotestować
                      Lódź nie jest tak daleko od Zduńskiej Woli, wg mapy to 48 km
                      5400 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23792

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jako rodowity łodzianin
                        Dobre A może... Jako rodowity kokanin
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... czy utworzyć wręcz nowy dział Białe Portery i tam ten temat umieścić
                          Jestem za. Migiem stanie się największym działem na forum.

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            nie wiedziałem czy przenieść ten temat do Twórczości czy utworzyć wręcz nowy dział Białe Portery i tam ten temat umieścić
                            Mi też się podoba ta idea.
                            Można by tam dawać kawałki o goryczce z byczej żółci i z zielonych butelek.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • Sokół83
                              szynkarz
                              • 12-2004
                              • 1598

                              #15
                              ostatnio mojemu kumplowi to nawet lekarz zakazał pić większość piw bo mają żółć, która mu szkodzi przy jego dolegliwościach; dodał jeszcze że jedynie Brok nie ma żółci i to piwo może pić no i wino może se pić zamiast piwa (widać związki akurat siarki nie szkodzą)

                              żeby człowiek wykształcony wierzył w takie bujdy, i do tego lekarz i czemu akurat brok ni ma żółci
                              Z INNEJ BECZKI

                              www.fotopolska.eu

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎