Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Surowce na Allegro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • supersklep
    PiwBiz
    • 01-2005
    • 982

    Surowce na Allegro

    Ciekawy jestem co to za firma sprzedaje na Allegro http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2261891


  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Już kiedyś oglądałem. Jak na te ceny obrót mają spory...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Podejrzanie spory, bo kilka podmiotów sprzedawało już surowce na allegro i raczej z miernym skutkiem. Wspomnieć tylko Cabsyd, WES czy Piwowarsklep. Ja ostatnio kupiłem na allegro ekstrakty po 20 zł za szt. i jako jedyny (a było tego więcej), więc nie wierzę, że ten sprzedaje po takich cenach w takich ilościach.
      Last edited by e-prezes; 02-02-2008, 19:41.

      Comment

      • raffe
        Junior
        • 12-2007
        • 18

        #4

        Witam serdecznie!!!

        ja sam juz prawie wcisnalem przycisk kup teraz...
        ale pomyslalem jeszcze ,zeby na forum podskoczyc i n a dobre mi to wyszlo...
        gdzie i jak kupowac w takim razie skoro ten facecik jest podejrzany.
        przyznam ,ze nigdy nie robilem wlasnego piwa,ale siedzi mi to w glowie strasznie dlugo -do kogo sie zglosic???

        dziekuje z gory za podpowiedzi!


        pozdrawiam serdecznie!!!

        Comment

        • jkocurek
          Senior
          • 12-2006
          • 1030

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika raffe Wyświetlenie odpowiedzi
          przyznam ,ze nigdy nie robilem wlasnego piwa,ale siedzi mi to w glowie strasznie dlugo -do kogo sie zglosic???

          dziekuje z gory za podpowiedzi!


          pozdrawiam serdecznie!!!


          Producent ekstraktów słodowych z browarnych słodów jęczmiennych
          Pozdrawiam,
          Jacek
          Świentechlywiki

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Podejrzanie spory...
            Odwołuję te słowa. Widać piwowarstwo domowe stało się bardziej popularne.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎