Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebna krew ARh-

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Potrzebna krew ARh-

    potrzebna krew Arh- dla umierajacego dziecka. Pilne.

    tel.604 947 367

    Jeżeli ktoś takową posiada proszony jest o pomoc.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Zanim zaczniesz rozpowszechniać takie głupoty, sprawdź, co jest grane.
    A grane jest to, że nie ma takiego numeru telefonu.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      tą krew to trzeba jechac oddac w Miliczu ?
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Sorry.

        Wiadomość przyszła z kręgów lekarskich, więc myślałem, że jest sprawdzona. Widać oszołomów wśród lekarzy nie brakuje.

        Wątek mozna wykasować.

        Kto miał zostać opierdolony to został.

        Przykre to wszystko.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          potrzebna krew Arh- dla umierajacego dziecka. Pilne.

          tel.604 947 367

          Jeżeli ktoś takową posiada proszony jest o pomoc.
          Znasz osoby potrzebujące? Bo post Krzysia jest dosyć znaczący! Ustal najpierw numer.


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          tą krew to trzeba jechac oddac w Miliczu ?
          Było to już na forum poruszane. Nie musi być oddana na miejscu (w grę wchodzi dowolna stacja krwiodawstwa), i nie musi to być to być ta konkretnie grupa krwi. Można oddać dowolną grupę i przesłać do szpitala gdzie ta krew jest potrzebna odpowiednie zaświadczenia, a na miejscu na tej podstawie dostaną co potrzebują.
          Last edited by adam16; 02-02-2008, 19:42.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Sorry.

            Wiadomość przyszła z kręgów lekarskich, więc myślałem, że jest sprawdzona. Widać oszołomów wśród lekarzy nie brakuje.

            Wątek mozna wykasować.

            Kto miał zostać opierdolony to został.

            Przykre to wszystko.
            Swoją drogą - nie wiem kto ma w tym interes, ale pojawiają się takie łańcuszki nawet wysyłane sms-ami. Raz, drugi się człowiek sparzy na czymś takim to potem nie pójdzie oddać krwi.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • remfire
              Senior
              • 03-2004
              • 1334

              #7
              Tak się złozyło że wczoraj zasięgaliśmy informacji w tej sprawie, w miejscu chyba najlepiej zorientowanym, czyli w Stacji Krwiodawstwa w Wałbrzychu - bo sądzilismy ze sprawa dotyczy naszego rejonu z uwagi na fakt , że tego SMSa otrzymało wiele osób w naszych okolicach. Nikt tam nie wiedział o co chodzi, otrzymalismy zapewnienie że w naszych okolicach nikt (w sensie szpital itp) takiej krwi nie poszukiwał dla dziecka, a na dodatek w Stacji krew tej grupy mają na zapasie , więc nie bylo potrzeby organizowania pośpiesznie takiej akcji. Próbowaliśmy również dzwonić na podany numer , ale bezskutecznie - o bezskutecznych próbach dodzwonienia wspominała również pani ze Stacji Krwiodawstwa.
              Jakie mieliśmy odczucia po uzyskaniu takich informacji , oraz co myśleliśmy o tym kto zapoczątkował wysyłanie tych SMSów chyba łatwo sie domyślić. Po tego typu akcjach chyba nie ma się co dziwić, że nikt nikomu nie chce ufać.

              Comment

              • Stasiek
                Senior
                • 02-2007
                • 608

                #8
                To łańcuszek z przed 7 lat. Co jakiś czas się reaktywuje:
                http://atrapa.net/chains/krew.htm

                Comment

                • Doodeck
                  Senior
                  • 05-2003
                  • 1612

                  #9
                  Cytuję z innego forum:

                  "Szanowni Państwo

                  Jestem lekarzem chirurgiem dziecięcym ze szpitala w Warszawie, gdzie w
                  jednym z naszych oddziałów leczy się dzieci z białaczką. Powinni Państwo
                  wiedzieć, że w Polsce NIGDY nie ma takiej sytuacji, by dziecko umarło
                  z powodu "niedostarczenia krwi przez rodzinę". Nigdy też nie prosimy rodziny
                  o dostarczenie konkretnej grupy krwi, lecz tylko taką, jaką rodzina
                  dysponuje (celem społecznego współudziału w banku krwi - jest to jednak
                  fakultatywne i stanowić ma wyraz współodpowiedzialności i solidarności,
                  a nie warunek leczenia). Dawcy specyficznych grup krwi są na liście
                  stacji krwiodawstwa i dostarczają swoją krew na życzenie szpitala.
                  Rodzina nie musi w naszym kraju tego organizować!

                  To, że "Pani Agnieszka Mruczynska-Gmurek czeka na telefon pod
                  numerem 604 947 367, lub 8705492" okazało się zwykłym klamstwem.
                  Telefon 870 54 92 jest telefonem pisma "Murator" (zresztą telefon ten nie
                  odpowiada), a drugi, telefon komórkowy podłączony jest do automatycznej sekretarki, gdzie "Panienka" dosyć aroganckim jak na taką dramatyczną prośbę tonem
                  "uprzejmie dziękuje za troskę i pomoc", która "okazała się już niepotrzebna", gdyż
                  OD POCZĄTKU TAKA BYŁA.
                  Przez takie zabawy i fałszywe alarmy niepoczytalni i
                  nieodpowiedzialni ich autorzy znieczulają nas na prawdziwe potrzeby
                  społeczne i potencjalnie przyczyniają się właśnie do spadku społecznej
                  solidarności. A może to po prostu siec telefonii komórkowej napędza
                  sobie klientów...??? Telefon komórkowy Pani Agnieszki Mruczynskiej-Gmurek
                  jest oczywiście chroniony przez poufność "danych osobowych" - sprawdziłam!!!
                  Proponuję nie rozsyłać takich niesprawdzonych wiadomości (nawet
                  jeśli podany jest nr telefonu), tylko najpierw samemu tam zadzwonić.

                  dr nauk med. Maria Żerańska"
                  Last edited by Doodeck; 03-02-2008, 05:47.
                  Dalekosiężny
                  Obserwator
                  Obiektów
                  Dynamicznie
                  Epatujących
                  Ciekawymi
                  Koncepcjami

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                    To łańcuszek z przed 7 lat. Co jakiś czas się reaktywuje:
                    http://atrapa.net/chains/krew.htm
                    Dlaczego z przed 7? Jak dla mnie sprzed 6. I to nawet nie całych, bo od kwietnia 2002 to minęło...
                    Poszukuję

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Było to już na forum poruszane. Nie musi być oddana na miejscu (w grę wchodzi dowolna stacja krwiodawstwa), i nie musi to być to być ta konkretnie grupa krwi. Można oddać dowolną grupę i przesłać do szpitala gdzie ta krew jest potrzebna odpowiednie zaświadczenia, a na miejscu na tej podstawie dostaną co potrzebują.
                      wiem że można oddać dla konkretnej osoby i to DOWOLNĄ
                      Last edited by anteks; 03-02-2008, 11:03.
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Stasiek
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 608

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dlaczego z przed 7? Jak dla mnie sprzed 6. I to nawet nie całych, bo od kwietnia 2002 to minęło...
                        Eeee... no fakt... jakąś nową matematykę wprowadziłem.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                        Proponuję nie rozsyłać takich niesprawdzonych wiadomości (nawet
                        jeśli podany jest nr telefonu), tylko najpierw samemu tam zadzwonić.
                        Lepiej wrzucić podany nr telefonu w google, albo też sprawdzić na atrapa.net, bo jak setki ludzi zaczną dzwonić to

                        Comment

                        • Bombadil13
                          • 05-2005
                          • 2479

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Eeee... no fakt... jakąś nową matematykę wprowadziłem.
                          Tak nie do końca o matematykę mi chodziło. Matematyka to tylko pretekst by wskazać j. polski i coby w temacie było
                          Poszukuję

                          Comment

                          • kuczman
                            Senior
                            • 01-2008
                            • 146

                            #14
                            Juz kilka apeli zauwazylem od osob ktorych znajomi, rodzina z kregow medycznych przeslali im ten sms. Przejeci i w dobrej wierze, prosza swoich forumowych kumpli:

                            Faktycznie ,dałem ciała ops: ,ale to przez moją kobietę,wpada rano ,i mówi"" dostałam sms od ........, jak masz jakiś kolegów z tą grupą krwi ,to niech sie zgłoszą jak będą trzeżwi :mrgreen: to sie przejąłem ,bo ja wrażliwy człowiek jestem ;-)

                            Comment

                            • mluk
                              Senior
                              • 01-2005
                              • 778

                              #15
                              Chodzę sobie czasem pobiegać za piłką do hali OSiR-u na Bemowie. Na drzwiach kartka wiadomej treści z wiadomym numerem...

                              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎